Visos šalys:
Corporate site:

Pirkėjo gidas perkant būstą be būsto kredito

Pagaliau atradote savo svajonių namus? Mintyse jau įsivaizduojate, kur rytais gersite kavą ar kur statysite sofą ir televizorių?... Sveikiname! Liko 8 žingsniai, kuriuos reikės nužingsniuoti iki tol, kol svajonių namų raktas atsidurs Jūsų rankose. 

 • Išsirinkite patikusį butą ir jį rezervuokite. Tai galite padaryti ir žodžiu paskambinus telefonu. Rezervacija galioja 3 dienas.

  Per šį laiką apsvarstykite, kaip įrengtą butą norite įsigyti: su visa ar daline apdaila, galbūt, bute yra detalių, kurias norėtumėte pakeisti?
 • Atvykite pas mus ir pasirašykite preliminarią būsto įsigijimo sutartį. Pasirašius sutartį, per 5 dienas atlikite išankstinį mokėjimą – 20 proc. visos perkamo buto sumos.

  Svarbu! Nepamirškite su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę arba pasą). 
 • Jeigu nusprendėte, kad norite buto projekto pakeitimų arba būsto su visa apdaila, praneškite mums, ir prie preliminarios sutarties kartu pasirašysime papildomą susitarimą.

  Apdailos projektą Jums paruošime nemokamai, o apdailos medžiagas galėsite išsirinkti iš mūsų kruopščiai paruošto katalogo. O gal interjero projektą jau turite? Pateikite jį mums ir įrengsime namus pagal Jūsų norus. 
 • Apie statybos darbų pabaigą informuosime Jus, kai tik juos užbaigsime. Per 15 kalendorinių dienų, iš anksto suderinę laiką, pakviesime Jus atvykti pasirašyti buto statybos darbų atlikimo aktą.
 • Sumokėkite likusią sumą už perkamą butą ir, suderinę pagrindinės buto pirkimo-pardavimo sutarties pasirašymo laiką, nuvykite jos pasirašyti pas paskirtą notarą.

  Svarbu! Nepamirškite su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ir lėšų atsiskaityti už notarines paslaugas. 
 • Pasirašius pagrindinę buto pirkimo-pardavimo sutartį, Jums bus įteikti buto raktai ir jo naudojimo (eksploatavimo) taisyklės. 
 • Metas pranešti, kad namai – Jūsų! Įregistruokite įsigyto buto nuosavybę VĮ „Registrų centras“ arba užsisakykite įregistravimo paslaugą pas notarą. 

 

 • Sudarykite sutartis su komunalinių paslaugų tiekėjais dėl vandens, elektros energijos ir šilumos tiekimo.

  Svarbu! Sutartis pasirašyti turite per 30 dienų nuo pagrindinės pirkimo-pardavimo sutarties pasirašymo. Informacijos apie Jums reikalingas įstaigas ieškokite sutartyje arba klauskite mūsų.

Jei iškils klausimų bet kuriame žingsnyje, kreipkitės į mus, mes būtinai padėsime Jums įsigyti namus be rūpesčių.

Monika Matulytė
Pardavimų vadovė Vilniuje
Rita Čiuplienė
Pardavimų vadovė Vilniuje
Vaida Pocienė
Pardavimų vadovė Kaune
Gintvilė Jankūnienė
Pardavimų vadovė Kaune
Aurelija Mockuvienė
Pardavimų vadovė Klaipėdoje

Parašykit mums

Pažymėti butai ()

Jums patiko šie butai

Nėra pažymėtų butų

Sutinku, kad mano asmens duomenys (vardas, pavardė, telefono numeris, el. pašto adresas) būtų naudojami tiesioginės rinkodaros tikslais.

Mūsų komanda

Monika Matulytė
Pardavimų vadovė Vilniuje
Rita Čiuplienė
Pardavimų vadovė Vilniuje
Gintvilė Jankūnienė
Pardavimų vadovė Kaune
Vaida Pocienė
Pardavimų vadovė Kaune
Aurelija Mockuvienė
Pardavimų vadovė Klaipėdoje
Uždaryti
Uždaryti