Visos šalys:
Corporate site:

Pirkėjo gidas perkant būstą su būsto kreditu

Pagaliau atradote savo svajonių namus? Mintyse jau įsivaizduojate, kur rytais gersite kavą ar kur statysite sofą ir televizorių?... Sveikiname! Liko keli žingsniai, kuriuos reikės nužingsniuoti iki tol, kol svajonių namų raktas atsidurs Jūsų rankose. 

 • Nuvykite į banką ir aptarkite Jūsų finansines galimybes dėl naujo būsto įsigijimo. Rekomenduojame įvertinti bent kelių bankų pasiūlymus. 
 • Išsirinkite patikusį butą ir jį rezervuokite. Tai galite padaryti ir žodžiu. Rezervacija galioja 3 dienas.

  Per šį laiką apsvarstykite, kaip įrengtą butą norite įsigyti – su visa ar daline apdaila, galbūt, bute yra detalių, kurias norėtumėte pakeisti?
 • Atvykite pas mus pasirašyti preliminarią būsto įsigijimo sutartį. Pasirašius sutartį, per 5 dienas reikės pervesti avansą – 15-20 proc. visos perkamo buto sumos.

  Svarbu! Nepamirškite su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę arba pasą). 
 • Jeigu nusprendėte, kad norite buto projekto pakeitimų arba būsto su visa apdaila, praneškite mums ir prie preliminarios sutarties kartu pasirašysime papildomą susitarimą.

  Apdailos projektą Jums paruošime nemokamai, o apdailos medžiagas galėsite išsirinkti iš mūsų katalogo. O gal interjero projektą jau turite? Pateikite jį mums ir įrengsime namus pagal Jūsų norus.
 • Apie statybos darbų pabaigą informuosime Jus, kai tik juos užbaigsime. Per 15 kalendorinių dienų, iš anksto suderinę laiką, pakviesime Jus atvykti pasirašyti buto statybos darbų atlikimo aktą.
 • Pasirinktam bankui pateikite pasirašytą preliminarią būsto įsigijimo sutartį. Bankui priėmus teigiamą sprendimą dėl kredito suteikimo, gausite tai patvirtinantį garantinį raštą arba pasirašysite kredito sutartį.
 • Sumokėkite likusią sumą (t.y. likusią sumą kurios banko paskola nedengia) už perkamą butą ir, suderinę pagrindinės buto pirkimo-pardavimo sutarties pasirašymo laiką, nuvykite jos pasirašyti pas notarą.

  Svarbu! Nepamirškite su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, banko išduotą garantinį raštą arba pasirašytą paskolos su banku sutartį ir lėšų atsiskaityti už notarines paslaugas.
 • Pasirašius pagrindinę buto pirkimo-pardavimo sutartį, Jums bus įteikti buto raktai ir jo naudojimo (eksploatavimo) taisyklės. 
 • Metas pranešti, kad namai – Jūsų! 
  Įregistruokite įsigyto buto nuosavybę VĮ „Registru centras“ arba užsisakykite įregistravimo paslaugą pas notarą.

  Svarbu! Nepamirškite su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.
 • Jeigu kredito sutarties su banku dar nepasirašėte, nuvykite į Jus kredituojantį banką ir ją pasirašykite. Banko darbuotojai pasirūpins, kad turtas būtų apdraustas ir įkeistas.
 • Gavę galutinę įmoką iš banko už įsigytą ir įkeistą turtą, susisieksime su Jumis ir perduosime pažymą-patvirtinimą, jog visiškai atsiskaitėte už turto įsigijimą.

  Svarbu! Pateikite šią pažymą VĮ „Registrų centras“ – buto nuosavybės dokumente Jums bus panaikinta „Įskolinimo už įsigytą turtą“ žyma.

 

 • Sudarykite sutartis su komunalinių paslaugų tiekėjais dėl vandens, elektros energijos ir šilumos tiekimo.

  Svarbu! Sutartis pasirašyti turite per 30 dienų nuo pagrindinės pirkimo-pardavimo sutarties pasirašymo. Informacijos apie Jums reikalingas įstaigas ieškokite sutartyje arba klauskite mūsų.

Jei iškils klausimų bet kuriame žingsnyje, kreipkitės į mus, mes būtinai padėsime Jums įsigyti namus be rūpesčių.

Monika Matulytė
Pardavimų vadovė Vilniuje
Rita Čiuplienė
Pardavimų vadovė Vilniuje
Vaida Pocienė
Pardavimų vadovė Kaune
Gintvilė Jankūnienė
Pardavimų vadovė Kaune
Aurelija Mockuvienė
Pardavimų vadovė Klaipėdoje

Parašykit mums

Pažymėti butai ()

Jums patiko šie butai

Nėra pažymėtų butų

Sutinku, kad mano asmens duomenys (vardas, pavardė, telefono numeris, el. pašto adresas) būtų naudojami tiesioginės rinkodaros tikslais.

Mūsų komanda

Monika Matulytė
Pardavimų vadovė Vilniuje
Rita Čiuplienė
Pardavimų vadovė Vilniuje
Gintvilė Jankūnienė
Pardavimų vadovė Kaune
Vaida Pocienė
Pardavimų vadovė Kaune
Aurelija Mockuvienė
Pardavimų vadovė Klaipėdoje
Uždaryti
Uždaryti