Visos šalys:
Corporate site:

Gražiausios Jūsų gyvenimo akimirkos šalia Nemuno

Širdis jaus ramybę, kai akys žvelgs į grakštų Nemuno vingį. Užburianti Nemuno tėkmė džiugins Jūsų akis, o jo vingiavimas praskaidrins mintis, suteiks jėgų ir kasdien įkvėps naujiems iššūkiams. Pajuskite turiningą Nemuno kaimynystę, gyvendami „Šilo namuose". Daugybę gražių akimirkų, energingų rytmečių ir jaukių vakarų jis dovanos Jums ir Jūsų artimiesiems. Vienoje vaizdingiausių Kauno miesto vietų, šalia Nemuno slėnio ir Panemunės šilo, kuriasi jauki gyvenvietė „Šilo namai". Pirmųjų namų gyventojai jau įvertino vietos privalumus, kasdien mėgaujasi gyvenimo kokybe ir gamtos artuma.

JAUKI APLINKA


SKANDINAVIŠKA KOKYBĖ


ENERGIJĄ TAUPANČIOS SISTEMOS


SAUGUS BŪSTAS

Apie Jūsų „Šilo namus“

Naujoji gyvenvietė kuriasi tylioje Biržiškų g., atokiau nuo pagrindinių miesto arterijų, ant Nemuno šlaito su atsiveriančiu vaizdu į Panemunės šilą. Grįžę į savo jaukius namus pailsėsite nuo miesto šurmulio – saugiai leisite laiką šalia namo įrengtoje uždaroje poilsio zonoje, turėsite galimybę pasivaikščioti ar pasivažinėti dviračiais šalia esančiame Panemunės šilo parke, grožėtis Nemuno dovanojamais nuostabiais vaizdais kiekvienu metų laiku. Naujieji namai Jūsų dėmesį patrauks grakščiais architektūros sprendimais, modernia stilistika, išpuoselėta aplinka. Jūsų patogumui įrengėme patogius balkonus, o pirmų aukštų butuose - itin erdvias terasas.

Vieta mieste

Plėtros etapai

I etapas
Šilo namai: 9  Šilo namai: 10
Aukštai:  4  Aukštai 4
Viso butų:  20  Viso butų: 20
Statusas:  Parduota         Statusas: Parduota
III etapas
Šilo namai: 11
Aukštai: 5
Viso butų: 25
Statusas: Parduota        
II etapas
Šilo namai:   3 Šilo namai: 4
Aukštai:  Aukštai 4
Viso butų:   42 Viso butų: 28
Statusas:  Parduota           Statusas: Parduota
IV etapas
Šilo namai: 2 Šilo namai: 17
Aukštai: 4 Aukštai: 5
Viso butų: 16 Viso butų: 20
Statusas: Parduodamas          Statusas: Parduodamas

Parašykit mums

Sutinku, kad mano asmens duomenys (vardas, pavardė, telefono numeris, el. pašto adresas) būtų naudojami tiesioginės rinkodaros tikslais.

Pažymėti butai ()

Jums patiko šie butai

Nėra pažymėtų butų

Susisiekite

Gintvilė Jankūnienė
Pardavimų vadovė Kaune
Vaida Pocienė
Pardavimų vadovė Kaune
Uždaryti
Uždaryti