Matau Vilnių III

Statybų pabaiga 03/2022
Laisvi butai:

11

Viso butų:

80

Butų dydis:

2 - 4

Daugiau informacijos

Trečiasis vystymo etapas projekte „Matau Vilnių“ jau prasidėjo. Iki 2022 m. pavasario čia iškils du – Tauro ir Vingio – namai, mylintiems miestą. 

„Matau Vilnių“ toliau kopia aukštyn į kalvą, todėl pro jo erdvius balkonus, didelius langus ir išskirtines terasas atsivers dar įspūdingesni sostinės senamiesčio ir naujojo miesto centro vaizdai. Namų jaukumas tęsis žaliojoje kiemo zonoje. Joje – terasinė veja, poilsio erdvės ir vaikų žaidimų aikštelės. 

Naujame etape – septyniasdešimt šeši 2-4 kambarių butai jūsų svajonėms, kūrybai ir atradimams. Jo gyventojai neturės rinktis – miesto ritmas ar namų ramybė. Vos už poros žingsnių Aludarių gatve – atgimusi Lukiškių aikštė ir istorinis senamiestis. Vos pakilus aukštyn – klestintis Naujamiestis, tik per tiltą – užburiantis Žvėrynas ir žaliasis Vingio parkas. 

Kad ir kur bebūtumėte, „Matau Vilnių“ namai visada bus šalia.

Nurodyti plotai yra preliminarūs ir gali kisti

Projekto vizualizacijos gali nesutapti su faktine situacija, įgyvendinus projektą

Vieta mieste

Namai vienoje patraukliausių sostinės vietų – Netoli Tauro kalno. Vos už kelių žingsnių nuo naujųjų namų – Istorinis miesto centras!
APIE PROJEKTĄ
Vykti į

Susisiekite su mumis!

Mane dominantys butai
Matau Vilnių III

Jūsų pasirinkti butai ()

Šiuo metu pasirinktų butų Jūs neturite.

Sutinku el. paštu ir/ arba telefonu gauti specialius pasiūlymus ir kitą reklaminę informaciją apie naujus projektus ir šie mano asmens duomenys (vardas, pavardė, el. paštas, telefono numeris) gali būti tvarkomi bei naudojami rinkodaros tikslais.
Laura Nedzvedskė
Pardavimų vadovė Vilniuje