Visos šalys:
Corporate site:

Privatumo jausmą teikiant teritorija 

Saugios ir spalvingos žaidimų aikštelės 

Maža ir draugiška bendruomenė

Užupis ... ir jo etiudai

Užklydusį į Vilniaus Užupį ir besileidžiantį Senamiesčio link, dieną pagauna saulės spinduliai, nušviečiantys miesto stogus ir bažnyčių bokštus, o naktį – žvaigždėmis nusėtas dangaus skliautas. Tai meno, vaizduotės ir kūrybos polėkio išpuoselėta vieta. Joje sutelpa tai, dėl ko žmonės griebiasi teptuko ar plunksnos, dėl ko kuria muziką ir svajoja, pavargę nuo kasdienybės šurmulio, ir tai, kas kiekvienam iš mūsų leidžia jaustis kūrėju. Čia, Paryžiaus Monmartrą primenančioje, vadinamoje Užupio Respublikoje, vos 600 tūkstančių kvadratinių metrų salelėje, prasideda mylinčio, kuriančio ir kiekviena akimirka besidžiaugiančio žmogaus diena. Jūsų diena...

Trijų „Užupio etiudo“ namų kompleksas harmoningai įsilieja į Senamiesčio architektūrinę erdvę. Šlaitiniai stogai, klinkerio plytomis dailinti namų fasadai, langinėmis puošti langai ir žaliosios poilsio zonos sukurtos tam, kad čia gyvenantiems būtų gera kasdien pasitikti rytą ir palydėti dieną. „Užupio etiude“ būstą galima įsigyti ir su visa apdaila. Turintiems ypatingą, standartų nesaistomą, svajonių namų viziją, mielai padėsime ją įgyvendinti.

Vieta mieste

Informacija apie statinius

Statinio aprašymas

Buto aprašymas

Parašykit mums

Sutinku, kad mano asmens duomenys (vardas, pavardė, telefono numeris, el. pašto adresas) būtų naudojami tiesioginės rinkodaros tikslais.

Pažymėti butai ()

Jums patiko šie butai

Nėra pažymėtų butų

Susisiekite

Monika Matulytė
Pardavimų vadovė Vilniuje
Laura Spitrytė
Pardavimų vadovė Vilniuje
Uždaryti
Uždaryti