Visos šalys:
Corporate site:

Pro naujųjų namų langus atsivers gražiausi vaizdai į Gedimino pilį ir Neries pakrantę. Naujajame komplekse bus įrengti butai 54 šeimoms. Gyventojai galės džiaugtis patogumui ir poilsiui įrengtais erdviais balkonai, terasomis pirmuosiuose aukštuose, iš kurių gyventojai galės grožėtis vaizdu į upę ir patekti į kiemą. Po namais bus įrengta erdvi požeminė automobilių stovėjimo aikštelė.

 

Naujasis gyvenamųjų namų kvartalas suformuotas šalia pakrantėje Vilniaus miesto savivaldybės planuojamos sporto ir laisvalaikio zonos, tad esami ir būsimi „Naujosios Rivjeros“ gyventojai ateityje turės dar geresnę infrastruktūrą. 


Pastaraisiais metais Neries pakrantė sostinėje tampa viena patraukliausių vietų gyventi. Čia gerai išvystyta infrastruktūra, galimybė gyventi miesto centre, o laisvą laiką leisti prie upės, kur nutiesti pėsčiųjų ir dviračių takai. Rinkitės gyvenimą ant upės kranto.

Jūsų gyvenimo kūryba ant upės kranto

Sudomino? Klauskite

Parašykit mums

Pažymėti butai ()

Jums patiko šie butai

Nėra pažymėtų butų

Sutinku, kad mano asmens duomenys (vardas, pavardė, telefono numeris, el. pašto adresas) būtų naudojami tiesioginės rinkodaros tikslais.

Mūsų komanda

Monika Matulytė
Pardavimų vadovė Vilniuje
Rita Čiuplienė
Pardavimų vadovė Vilniuje
Gintvilė Jankūnienė
Pardavimų vadovė Kaune
Vaida Pocienė
Pardavimų vadovė Kaune
Aurelija Mockuvienė
Pardavimų vadovė Klaipėdoje
Uždaryti
Uždaryti