YIT PLUS

YIT PLUS virtualiuose namuose kaimynai tampa draugais

Aktuali informacija, būsto dokumentai, papildomos paslaugos ir kaimynai – viskas vienoje vietoje.
Naudotis YIT PLUS labai paprasta ir patogu, kaip gyventi YIT namuose.

Ypatingi YIT partnerių pasiūlymai – tik Jums

Vartotojai turi galimybę pasinaudoti ypatingais YIT partnerių pasiūlymais. Palengvinkite persikraustymo rūpesčius, sutaupykite laiką ir pinigus renkantis baldus ar kuriant namų interjerą. Mes nuolat plečiame patikimų ir Jums naudingų partnerių sąrašą, kad gyvenimas YIT namuose būtų tik malonumas.

Kaimynų naujienos virtualioje skelbimų lentoje

Bendruomenės viešoje diskusijoje galite dalintis žinutėmis bei nuotraukomis su savo kaimynais, skaityti namo bendruomenės pranešimus. Parašyti savo kaimynui galite ir privačiai, kad Jūsų žinutę matytų tik pasirinktas asmuo. Pakvieskite savo namo gyventojus puošti vidinį kiemą kalėdinėmis lemputėmis!

Tiesioginis ryšys su YIT

Galėsite užduoti klausimus, pranešti apie gedimus ar kitas problemas tiesiogiai YIT - itin paprastai ir greitai, užpildydami užklausą. Užklausas galite siųsti bet kuriuo paros metu, o darbo dienomis atsakymo sulauksite per 24 valandas.

Visi Jūsų naujųjų namų dokumentai vienoje vietoje

Virtualiuose namuose raskite aktualius Jūsų naujųjų namų dokumentus, buto planus bei eksploatacijos taisykles. Detalus Jūsų būsto planas bus pasiekiamas vos kelių mygtukų paspaudimu.

Pranešimai

Gaukite svarbią informaciją, susijusią su projekto eiga, priminimus dėl notarinių sutarčių. Taip pat gausite aktualią informaciją apie sutarčių sudarymą su komunalinių paslaugų tiekėjais.
YIT-Plus.jpg

Prisijunkite parsisiuntę mobiliąją aplikaciją arba per programėlę interneto naršyklėje

png-app-button.png

andoid-png-button.png