YIT PLUS

YIT PLUS virtualiuose namuose kaimynai tampa draugais

Aktuali informacija, būsto dokumentai, papildomos paslaugos ir kaimynai – viskas vienoje vietoje.
Naudotis YIT PLUS labai paprasta ir patogu, kaip gyventi YIT namuose.

Ypatingi YIT partnerių pasiūlymai – tik Jums

YIT PLUS paslaugos vartotojai turi galimybę sutaupyti, pasinaudojus ypatingais partnerių pasiūlymais. Palengvinkite persikraustymo rūpesčius, patikėkite namų tvarkymą profesionalams, sutaupykite pirkdami baldus ir interjero detales. Mes nuolat plečiame patikimų ir naudingų Jums partnerių sąrašą, kad gyvenimas YIT namuose būtų tik malonumas. 

Kaimynų naujienos virtualioje skelbimų lentoje

Skelbimų lentoje galima dalintis žinutėmis bei nuotraukomis, skaityti bendrijos ir YIT pranešimus. Virtualiuose namuose sekite informaciją apie organizuojamus renginius, planuojamus susirinkimus ar numatomas talkas. Šia paslauga galite naudotis ir patys, suplanuojant kaimynų susibūrimus ar kitus renginius. 

Tiesioginis ryšys su statybų bendrove bei namo administratoriumi

Norėdami susisiekti su namą administruojančia įmone arba statybų bendrove YIT, rašykite užklausą YIT PLUS virtualiuose namuose. Užklausas galite siųsti bet kuriuo paros metu. Taip pat vykstant statyboms, sekite darbų eigą bei Jūsų namo pokyčius YIT PLUS virtualiuose namuose. 

Visi Jūsų naujųjų namų dokumentai vienoje vietoje

YIT PLUS virtualiuose namuose rasite visus Jūsų naujųjų namų dokumentus bei eksploatacijos taisykles. Čia galite talpinti visą Jums svarbią informaciją apie būstą bei pakeitimus jame: atnaujintą interjerą, atliktus apdailos ar remonto darbus.


YIT-Plus.jpg

Prisijunkite parsisiuntę mobiliąją aplikaciją arba per programėlę interneto naršyklėje

png-app-button.png

andoid-png-button.png