Naujasis Skansenas

Nauji butai Vilniuje

„Naujasis Skansenas“ – gyventi čia ir didžiuotis

„Naujasis Skansenas“ – tai nauji skandinaviško stiliaus namai, artimi ne tik širdžiai, bet ir miestui, besikuriantys miesto centre tarp Žalgirio ir Linkmenų gatvių. Ši visiems gerai žinoma Šnipiškių teritorija dar XIX amžiuje buvo vadinama Skanseno vardu - Stokholme esančio muziejaus po atviru dangumi vardu, nes joje kūrėsi Vilniaus priemiesčiui būdingos architektūros rajonas su liaudiško tipo mediniais namais, senoviniu grindiniu bei įvažiavimais į sklypus. Atgaivinę senąjį vietovės pavadinimą, kuriame namus rytojaus miesto gyventojui. Visi svarbiausi Vilniaus taškai iš „Naujojo Skanseno“ pasiekiami ranka. Gyvenimas ir darbas juda vienu ritmu, todėl sutaupysite ir laiko, ir energijos. Laiku sugrįžę namo po darbo dienos, visa tai galėsite sutelkti sau.

 

Diena be skubėjimo. Gyventi čia ir neskubėti.

Diena čia kitokia, nes rytą gali pradėti bėgdamas palei Nerį, išgerti kavos ir pasišnekučiuoti su kavinės šeimininku. Be skubos, pasivaikštant pėsčiomis, gerėtis bundančiu Vilniumi ir suspėti į darbus, o kai reikia, patogiai pasiekti namus.

Tikram miestiečiui.

Tikras miestietis čia atras namų prieglobstį, bet vos pravėręs namų duris galės pasinerti tiesiai į sostinės gyvenimą, kur atsiveria beribės galimybės kurti, siekti, pramogauti, pažinti. Juk šalia Nacionalinė dailės galerija, Sakurų parkas, o už 15 minučių pėsčiomis – Vilniaus senamiestis su gausybe kultūros renginių, teatrų, muziejų ar kavinių, kuriose spalvingas, aktyvus ir energingas gyvenimas. Tiesiog gera jausti miestą po savo kojomis ir bet kuriuo metu rinktis, ar pasilikti jaukiuose namuose, ar persigalvojus pasinerti į miesto gyvenimą. Tam tereikia keleto minučių. Juk viskas pasiekiama ranka.

Visada įvykių centre.

Kai yra tiek daug reikalų, kuriuos reikia suderinti per dieną, namai, kurie arti darbo, prekybos centrų, kavinių ir miesto centro bei šalia Neries, yra tiesiog dovana. Į namus galima užbėgti tarp gausos darbų ir pailsėti bent keletą minučių. Vos 5 minučių atstumu nuo namų įsikūrę net keturi didieji prekybos ir pramogų centrai – „Akropolis“, „Ozas“, „Panorama“ ir „Europa“. „Naująjį Skanseną“ taip pat supa daugybė verslo centrų, tad žengęs vos keletą žingsnių, atsidursi darbe.

rutulys.png

Projekto architektas
Algirdas Kaušpėdas

„Čia įgyvendinome tris aktualius urbanistinės plėtros principus: bendruomeniškas miestas, žalias miestas ir sveikas miestas. Visi trys principai įgijo konkrečią išraišką: žali plotai kiemuose, sporto takai ir įranga. Šiame projekte įgyvendinome seną svajonę darniai perpinti bendruomenės, viešas ir privačias erdves į vieną urbanistinį audinį.“

 

 • Ivykiu-centre-2.png

  Visada įvykių centre
  puikus susisiekimas su senamiesčiu, verslo ir prekybos centrais. Tik 10 minučių atstumu prekybos centrai „Panorama“, „Vilniaus akropolis“, „Ozas“, „Europa“ ir tik 10 min iki senamiesčio, gausos kavinių ir koncertų. Ar gali būti geriau?

 • dizainas-2.png

  Modernus Skandinaviškas dizainas
  suteikiantis laisvę atsiskleisti jūsų asmeniniam stiliui. Estetiškai patrauklus, minimalistinis ir patogus bei modernus stilius, kuriame kiekvienam gyventojui paliekama erdvės išreikšti save bei adaptuoti namų stilių pagal savo poreikius.

 • vidinis-kiemas-2.jpg

  Jaukus vidinis kiemelis
  įsimintinoms akimirkoms su draugais, kur norėsite leisti laiką bei šnekučiuotis iki sutemų. Jaukus ir patogiai įrengtas vidinis kiemelis, kuriame įkurtos erdvės tet-a-tet pokalbiams ir suoliukai kaimynų susibūrimams.

 • energetine-klase-2.png

  A+ energinio naudingumo klasė
  galėsite būti ramūs taupydami energijos išteklius bei savo pinigus.

 • funkcionalus-2.jpg

  Funkcionalus butų išplanavimas
  mūsų mintys, jūsų patogumui. Viskas apgalvota, kad būtų patogu ir gražu.

 • dideli-langai-2.jpg

  Dideli vitrininiai butų langai
  suteiks daugiau šviesos ir jaukumo.

 • sportas-2.jpg

  Bėgimo takelis tiesiog kieme
  tam, kad rytą pradėtumėt aktyviai ar dieną užbaigtumėt sportuodami.

 • komfortas-2.jpg

  Išmanūs butai jūsų komfortui
  butuose bus įrengtos išmanios valdymo planšetės, kurios leis reguliuoti vėdinimą ir šildymą kiekvienoje buto patalpoje atskirai pagal kiekvieno šeimos nario poreikius.

 • apsauga-2.jpg

  Apsauga ir stebėjimo kamerų sistema
  užtikrinanti teritorijos saugumą. Uždara ir saugi teritorija, į kurią patekti galės tik namo gyventojai.

 • prekybos-centrai-2.jpg

  Lengvai pasiekiamos parduotuvės ir paslaugos
  komercinėse patalpose. Pirmuose namų aukštuose įsikurs parduotuvės, kirpyklos, gėlių studijos, vaikų užimtumo studijos ar drabužių valykla. Visko, ko gali prisireikti kiekvieną dieną.

Nurodyti plotai yra preliminarūs ir gali kisti

Projekto vizualizacijos gali nesutapti su faktine situacija, įgyvendinus projektą

02_auto_parking.jpg   Požeminių automobilių stovėjimo vietų kainos nuo 14 500 

Vieta mieste

Vykti į

Statybų eiga 2021 05 mėn.

Pasižvalgykite

Projekto vizualizacijos gali nesutapti su faktine situacija, įgyvendinus projektą

Papildoma informacija

attic_icon_grey.png

Statinio aprašymas

finishing_with_furnishing_icon_grey.png

Buto aprašymas

Naujasis_skansenas_blue_logo.png

Susisiekite su mumis!

Mane dominantys butai
Naujasis Skansenas

Jūsų pasirinkti butai ()

Šiuo metu pasirinktų butų Jūs neturite.

Sutinku, kad mano asmens duomenys (vardas, pavardė, telefono numeris, el. pašto adresas) būtų naudojami tiesioginės rinkodaros tikslais.
Viktorija Rinkevičienė
Pardavimų vadovė Vilniuje
Rita Čiuplienė
Pardavimų vadovė Vilniuje