Pradinis įnašas tik 3000 Eur!

Gabrielė Martirosian

 

„Naujasis Skansenas“ – gyventi čia ir didžiuotis

„Naujasis Skansenas“ – tai nauji skandinaviško stiliaus namai, artimi ne tik širdžiai, bet ir miestui, besikuriantys miesto centre tarp Žalgirio ir Linkmenų gatvių. Ši visiems gerai žinoma Šnipiškių teritorija dar XIX amžiuje buvo vadinama Skanseno vardu - Stokholme esančio muziejaus po atviru dangumi vardu, nes joje kūrėsi Vilniaus priemiesčiui būdingos architektūros rajonas su liaudiško tipo mediniais namais, senoviniu grindiniu bei įvažiavimais į sklypus. Atgaivinę senąjį vietovės pavadinimą, kuriame namus rytojaus miesto gyventojui. Visi svarbiausi Vilniaus taškai iš „Naujojo Skanseno“ pasiekiami ranka. Gyvenimas ir darbas juda vienu ritmu, todėl sutaupysite ir laiko, ir energijos. Laiku sugrįžę namo po darbo dienos, visa tai galėsite sutelkti sau.

Diena be skubėjimo. Gyventi čia ir neskubėti.

Diena čia kitokia, nes rytą gali pradėti bėgdamas palei Nerį, išgerti kavos ir pasišnekučiuoti su kavinės šeimininku. Be skubos, pasivaikštant pėsčiomis, gerėtis bundančiu Vilniumi ir suspėti į darbus, o kai reikia, patogiai pasiekti namus.

Tikram miestiečiui.

Tikras miestietis čia atras namų prieglobstį, bet vos pravėręs namų duris galės pasinerti tiesiai į sostinės gyvenimą, kur atsiveria beribės galimybės kurti, siekti, pramogauti, pažinti. Juk šalia Nacionalinė dailės galerija, Sakurų parkas, o už 15 minučių pėsčiomis – Vilniaus senamiestis su gausybe kultūros renginių, teatrų, muziejų ar kavinių, kuriose spalvingas, aktyvus ir energingas gyvenimas. Tiesiog gera jausti miestą po savo kojomis ir bet kuriuo metu rinktis, ar pasilikti jaukiuose namuose, ar persigalvojus pasinerti į miesto gyvenimą. Tam tereikia keleto minučių. Juk viskas pasiekiama ranka.

Visada įvykių centre.

Kai yra tiek daug reikalų, kuriuos reikia suderinti per dieną, namai, kurie arti darbo, prekybos centrų, kavinių ir miesto centro bei šalia Neries, yra tiesiog dovana. Į namus galima užbėgti tarp gausos darbų ir pailsėti bent keletą minučių. Vos 5 minučių atstumu nuo namų įsikūrę net keturi didieji prekybos ir pramogų centrai – „Akropolis“, „Ozas“, „Panorama“ ir „Europa“. „Naująjį Skanseną“ taip pat supa daugybė verslo centrų, tad žengęs vos keletą žingsnių, atsidursi darbe.

 

 

Nurodyti plotai yra preliminarūs ir gali kisti

Projekto vizualizacijos gali nesutapti su faktine situacija, įgyvendinus projektą

Vieta mieste

Vykti į

Privalumai

 

 

„Per dieną norisi suspėti ne tik nudirbti visus darbus, išgerti kavos su drauge, bet ir šunį pavedžioti prie Neries.
Geriausias sprendimas – gyventi miesto centre.“

Gabrielė Martirosian

Visada įvykių centre
puikus susisiekimas su senamiesčiu, verslo ir prekybos centrais. Tik 10 minučių atstumu prekybos centrai „Panorama“, „Vilniaus akropolis“, „Ozas“, „Europa“ ir tik 10 min iki senamiesčio, gausos kavinių ir koncertų. Ar gali būti geriau?
ivykiu-centre.png
Jaukus vidinis kiemelis
įsimintinoms akimirkoms su draugais, kur norėsite leisti laiką bei šnekučiuotis iki sutemų. Jaukus ir patogiai įrengtas vidinis kiemelis, kuriame įkurtos erdvės tet-a-tet pokalbiams ir suoliukai kaimynų susibūrimams.
vidinis-parkas.png
Laisvalaikio ir gyventojų renginių erdvė
čia galėsite kurti naujas tradicijas su kaimynais, netrukdomi organizuoti renginius bei susibūrimus ar kino peržiūras. Erdvė, kurioje visada virs gyvenimas ir juokas bei klegesys. Erdvė jūsų vaikų gimtadieniams ar namo gyventojų pasitarimams.
laisvalaikio-erdve.png
Apie transportą pagalvota
patogios automobilių ir dviračių aikštelės bei elektromobilių įkrovimo stotelės. Automobilius galėsite parkuoti patogiai požeminėje aikštelėje, kurioje saugiai galėsite palikti ir dviračius bei paspirtukus.
parkingas.png
Bėgimo takelis tiesiog kieme
tam, kad rytą pradėtumėt aktyviai ar dieną užbaigtumėt sportuodami.

begimo-takelis.png
Lengvai pasiekiamos parduotuvės ir paslaugos
komercinėse patalpose. Pirmuose namų aukštuose įsikurs parduotuvės, kirpyklos, gėlių studijos, vaikų užimtumo studijos ar drabužių valykla. Visko, ko gali prisireikti kiekvieną dieną.
prekybos-centrai.png

 

modernus-dizainas.png

 

Modernus Skandinaviškas dizainas
suteikiantis laisvę atsiskleisti jūsų asmeniniam stiliui. Estetiškai patrauklus, minimalistinis ir patogus bei modernus stilius, kuriame kiekvienam gyventojui paliekama erdvės išreikšti save bei adaptuoti namų stilių pagal savo poreikius.

A+.jpg

A+ energinio naudingumo klasė 
galėsite būti ramūs taupydami energijos išteklius bei savo pinigus.

 

funkcionalus-isplanavimas.png

Funkcionalus butų išplanavimas 
mūsų mintys, jūsų patogumui. Viskas apgalvota, kad būtų patogu ir gražu.

 

Ismanus-butai.png

Išmanūs butai jūsų komfortui 
butuose bus įrengtos išmanios valdymo planšetės, kurios leis reguliuoti vėdinimą ir šildymą kiekvienoje buto patalpoje atskirai pagal kiekvieno šeimos nario poreikius.

 

vitrininiai langai.png

Dideli vitrininiai butų langai
suteiks daugiau šviesos ir jaukumo

 

Apsauga.png Apsauga ir stebėjimo kamerų sistema
užtikrinanti teritorijos saugumą. Uždara ir saugi teritorija, į kurią patekti galės tik namo gyventojai.

rutulys.png

Projekto architektas
Algirdas Kaušpėdas

„Čia įgyvendinome tris aktualius urbanistinės plėtros principus: bendruomeniškas miestas, žalias miestas ir sveikas miestas. Visi trys principai įgijo konkrečią išraišką: žali plotai kiemuose, sporto takai ir įranga. Šiame projekte įgyvendinome seną svajonę darniai perpinti bendruomenės, viešas ir privačias erdves į vieną urbanistinį audinį.“

 

Statybų eiga 2020 11 mėn.

Pasižvalgykite

Pilna apdaila

APDAILOS KATALOGAI

Rodyti pasiūlymus

Papildoma informacija

Statinio aprašymas

Buto aprašymas
Ar norėtum gyventi taip?

Susisiekite su mumis!

Mane dominantys butai
Naujasis Skansenas

Jūsų pasirinkti butai ()

Šiuo metu pasirinktų butų Jūs neturite.

Sutinku, kad mano asmens duomenys (vardas, pavardė, telefono numeris, el. pašto adresas) būtų naudojami tiesioginės rinkodaros tikslais.
Monika Matulytė
Pardavimų vadovė Vilniuje
Rita Čiuplienė
Pardavimų vadovė Vilniuje
Viktorija Rinkevičienė
Pardavimų vadovė Vilniuje

Naujasis_skansenas_white_logo_300px.png