Kelių tiesimas

Asfaltbetonio gamyba

Inertinių medžiagų gavyba

Mechnizmų nuoma

KELIŲ TIESIMAS

Atliekame kelių tiesimo, remonto ir dangos atnaujinimo darbus nuo žemės paruošimo iki asfalto klojimo. Vykdome oro uostų privažiuojamųjų kelių, riedėjimo takų, peronų, orlaivių stovėjimo ir specialiųjų aikštelių tiesimo, remonto ir dangos atnaujinimo projektus. Tiesiame ir montuojame lietaus nuotekų ir drenažo sistemas. Mūsų bendrovė vienintelė šalyje pradėjo naudoti pažangią kelių provėžų („Uraremix“) asfaltavimo technologiją, kurią naudojant nereikia atnaujinti visos dangos. Laikomės nuostatos visuomet pateikti geriausius sprendimus klientui, prisitaikydami prie jo poreikių ir galimybių. 

ASFALTO GAMYBA

Mūsų asfaltbetonio gamyklos veikia Vilniuje ir Klaipėdoje. Kiekvienos gamybinis pajėgumas siekia per 2500 tonų sertifikuoto asfaltbetonio per parą. Naudodami naują įrangą tiekiame modernius aukščiausios kokybės produktus: spalvotą asfaltą, betono dangai kietumu prilygstančią medžiagą konfaltą („confalt“).

INERTINIŲ MEDŽIAGŲ GAVYBA

Gamybai naudojamą žvyrą ir smėlį kasame iš kelių Trakų ir Klaipėdos rajono savivaldybėse esančių karjerų: Trakų rajone – iš Šklėrių, Klaipėdos rajone – iš Kantvainių, Šnaukštų III ir Vanagų karjerų. Eksploatuojamuose karjeruose gaminamos įvairių frakcijų medžiagos: 0/2 ir 0/8 frakcijos smėlis, 0/32 frakcijos žvyro mišinys, 0/56 frakcijos žvyro skalda, 8/16 frakcijos žvirgždas. Visos medžiagos gaminamos sausojo sijojimo būdu. 2013 m. įsigijome naują mobilų sijojimo mechanizmą „Kleemann MS 16D“, naudojamą karjeruose iškastoms medžiagoms sijoti. Mechanizmo našumas: 400–500 tonų smėlio per parą.

 

Uždaryti
Uždaryti