Visos šalys:
Corporate site:

Privatumo politika

YIT įsipareigoja saugoti savo paslaugų vartotojų privatumą pagal Suomijos asmeninių duomenų įstatymą (523/1999), Privatumo apsaugos elektroniniuose ryšiuose įstatymą (516/2004) ir pagal kitus galiojančius įstatymus.

YIT renka, apdoroja ir atskleidžia tik tuos asmeninius duomenis, kurie reikalingi šioje politikoje nurodytais tikslais. YIT saugo asmeninius duomenis tiek, kiek tai reikalinga įvykdyti šiems tikslams. YIT gali dalytis asmeniniais duomenimis su „YIT Group“ šioje politikoje aprašytais tikslais. Dėl tokio dalijimosi, duomenys gali būti perduodami į ir iš kitų šalių, kuriose YIT dirba, turi verslo reikalų ar kitaip. Vykdydama savo rinkodaros kampanijas, YIT gali pasitelkti trečiųjų šalių paslaugų teikėjus. Tokių rinkodaros kampanijų įgyvendinimo tikslais, YIT gali perduoti asmeninius duomenis trečiųjų šalių paslaugų teikėjams.

Naudodamiesi šia svetaine Jūs sutinkate su šios politikos terminais ir sąlygomis. Naudodamiesi mūsų svetaine Jūs sutinkate su tuo, kaip mes saugome ir naudojame slapukus (angl. cookies) pagal šios politikos sąlygas.


Slapukai (angl. cookies)
Šioje svetainėje naudojami slapukai nepažeidžia paslaugų naudotojo privatumo. Pavyzdžiui, slapukai naudojami vertinimo ir tyrimų tikslais, siekiant nustatyti svetainės naudojimo tipą ir apimtį. Taip pat slapukai gali būti naudojami tiesioginėje įmonių rinkodaroje ar rinkodaroje, pagrįstoje vartotojų sąrašais ir pakartotine rinkodara. Tokios rinkodaros tikslas – teikti informaciją apie aktualias paslaugas vartotojams, kurie įmonės svetainėje lankėsi anksčiau. Mes nerenkame tokios asmeninės vartotojų informacijos kaip elektroninio pašto adresai, telefono numeriai ar kredito kortelių numeriai.

Slapukai neleidžia prieiti prie ar nesuteikia galimybės kopijuoti terminalo duomenų saugojimo prietaiso, tokio kaip kietasis diskas. Vartotojas gali blokuoti slapukus pakeisdamas savo interneto naršyklės nustatymus, tačiau dėl to gali sumažėti puslapių funkcinės galimybės ir to daryti nerekomenduojama. Taip pat vartotojas gali bet kada ištrinti slapukus savo interneto naršyklėje.

YIT renka ir apdoroja asmeninius duomenis šiems tikslams: susisiekimui su klientais, YIT produktų ir paslaugų (įskaitant planuojamą rinkodarą elektroniniu paštu, internetinę reklamą ir asmeninių pardavimų skambučius) rinkodarai, atsiliepimų rikinimui ir tvarkymui, prašomos informacijos pateikimui bei produktų ir paslaugų, prašomų ar užsakomų iš YIT, teikimui.

Be to, YIT gali dalytis tokiais Jūsų kontaktiniais duomenimis ir interneto funkcijomis, kaip apsilankymas svetainėje ir el. pašto perėjimai, su kanalo partneriais YIT produktų ir paslaugų pardavimų ir rinkodaros tikslais.

Remiantis Vartotojų sąrašais, vartotojai gali būti nukreipti naudotis trečiųjų šalių paslaugų teikėjų sistemomis (pvz. Google). Vartotojų sąrašais pagrįsta rinkodara panaudoja sąrašus, sukurtus per šioje svetainėje naudojamus vartotojo slapukus. Reklamos politika, taikoma rinkodaroje remiantis vartotojų sąrašais, apima „Interest-Based Advertising Policy of Google Inc.“, pati naujausia versija, kurią galima rasti svetainėje https://support.google.com/adwordspolicy/answer/143465?hl=lt. Jeigu pageidauja, vartotojas gali administruoti rinkodarą remiantis vartotojų sąrašais „Your Online Choices“ svetainėje: http://www.youronlinechoices.com/lt/. Skelbimų nustatymus rinkodarai, kuriuos aptarnauja „Google“ gali būti tvarkomi http://google.com/ads/preferences


Vietos analizė
Šioje svetainėje naudojama vietos analizė, pvz. „Google Analytics“, kuri yra „Google Inc.“ („Google“) valdoma tinklo analizės paslauga. Vietos analizė naudoja slapukus (tekstinius failus) tinklo srauto analizei atlikti. Šiais slapukais generuojama informacija (tokia kaip IP adresai) bus persiųsta ir saugoma pas paslaugų teikėjus. Tuomet paslaugų teikėjai naudoja informaciją teikiant ataskaitą svetainės savininkams ir siūlo kitas paslaugas, susijusias su svetainės veikla ir Interneto naudojimu.

Paslaugų teikėjai gali perduoti duomenis trečiosioms šalims, kai šitai reikia padaryti pagal įstatymus arba kai trečiosios šalys apdoroja informaciją savo vardu.

Paslaugų teikėjai nesusies Jūsų IP adreso su jokiais kitais jų turimais duomenimis. Jūs galite išjungti slapukus pakeisdami naršyklės nustatymus, tačiau jų išjungimas gali sumažinti svetainės funkcines galimybes.

Naudodamiesi ir naršydami šioje svetainėje, Jūs sutinkate, kad vietos analizės paslaugų teikėjai apdorotų Jūsų asmeninius duomenis pagal šią politiką joje aprašytais tikslais.


Papildoma informacija apie politiką
YIT gali bet kada su ar be įspėjimo keisti šią politiką, arba keisti, modifikuoti arba panaikinti prieigą prie šios Vietos, arba šios Vietos puslapių turinio. Šios Politikos šios versijos įsigaliojimo data Jūsų informacijos tikslais buvo nurodyta aukščiau. Jeigu YIT pakeičia šią Politiką, kuri gali iš esmės ir neigiamai pakeisti metodą, kuriuo YIT gali rinkti ar apdoroti Jūsų asmeninius duomenis, kurios Jūs pateikėte YIT per šią Vietą, tuomet YIT šioje Vietoje patalpins pranešimą apie pakeitimą.

Uždaryti