Visos paslaugos vienose rankose

Klientams teikiame visas paslaugas: padedame paruošti priešprojektinius sprendimus, architektūrinės ir techninės projekto dalies dokumentaciją, padedame valdyti projektavimo procesą ir jį įgyvendiname, atsakingai statome ir atliekame garantinę pastatų priežiūrą. Siekiame kasdien būti žingsniu priekyje: ieškoti pažangių sprendimų ir suteikti jų naudą mūsų klientams. Šiandien žengiame į naująjį statybų rinkos etapą, naudodami BIM (skaitmeninės statybos technologiją, angl. „Building Information Modeling“).

Pagrindinė BIM stiprybė – sugebėjimas atskiras projekto dalis sujungti į darnią visumą, parengiant vientisą informacinį statinio modelį.  Ši technologija leidžia pagreitinti projektavimo ir statybos darbus, sumažinti klaidų tikimybę. 
Kuriame geresnę gyvenamąją aplinką, geriname miestų infrastruktūrą, vykdome darnią teritorinę plėtrą. Mūsų vizija – suteikti miestams daugiau gyvybės. Palikite savo rūpesčius mums.

Uždaryti
Mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. „cookies“), kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę.

YIT renka ir apdoroja asmeninius duomenis šiems tikslams: susisiekimui su klientais, YIT produktų ir paslaugų (įskaitant planuojamą rinkodarą elektroniniu paštu, internetinę reklamą ir asmeninių pardavimų skambučius) rinkodarai, atsiliepimų rikinimui ir tvarkymui, prašomos informacijos pateikimui bei produktų ir paslaugų, prašomų ar užsakomų iš YIT, teikimui.

Sutikus su slapukų politika vėliau naršyklėje galėsite pakeisti nustatymus.