„YIT“ yra didžiausia statybos bendrovė Suomijoje, užimanti reikšmingą vietą Šiaurės Europoje. Mes užsiimame butų, verslo patalpų ir aplinkos plėtra ir statyba. Mūsų specializacija taip pat apima infrastruktūros statybos ir asfaltavimo darbus. 8 000 specialistų kartu su klientais kuria funkcionalesnius, patrauklesnius ir tvaresnius miestus ir aplinkas. Veiklą vykdome 10 šalių – Suomijoje, Rusijoje, Norvegijoje, Švedijoje, Baltijos šalyse, Čekijos Respublikoje, Slovakijoje ir Lenkijoje. Bendra metinė apyvarta 2019 m. buvo beveik 3,4 mlrd. EUR. „YIT“ korporacijos akcijos yra kotiruojamos „Nasdaq Helsinki Oy“. www.yitgroup.com

2019 m. UAB „YIT Lietuva“ suteikė paslaugų už 149,0 m. EUR. UAB „YIT Lietuva“ įmonei taip pat priklauso 100 proc.4 dukterinių įmonių, registruotų ir veikiančių Lietuvoje, akcijos: UAB „Lez terminalas“, UAB „Baršausko verslo centras“, UAB “Viršuliškių verslo centras“ ir UAB „YIT Lietuva Būstas“.

UAB „YIT Lietuva“ yra Lietuvos Statybininkų Asociacijos (LSA), Lietuvos Nekilnojamojo Turto Plėtros Asociacijos (LNTPA), Nacionalinė Pasyvaus Namo Asociacijos (NPNA),  Lietuvos Karjerų Asociacijos (LKA) bei asociacijos „Lietuvos keliai“ narė.

 • PAGARBA

  Rūpinames savo darbuotojais ir klientais  |  Taikome tvarius aplinką tausojančius sprendimus
 • BENDRADARBIAVIMAS

  Esame atviri ir dalinamės žiniomis  |  Bendradarbiaujame ir siekiame abipusės sėkmės
 • KŪRYBINGUMAS

  Teigiamą atmosferą kuriame pasitikėjimu  |  Skatiname žmones rinktis naujoves ir priimti iššūkius 
 • VERŽLUMAS

  Dirbame etiškai ir vykdome įsipareigojimus  |  Siekiame aukščiausios kokybės, rezultatų ir įvertinimo 

    Uždaryti
    Mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. „cookies“), kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę.

    YIT renka ir apdoroja asmeninius duomenis šiems tikslams: susisiekimui su klientais, YIT produktų ir paslaugų (įskaitant planuojamą rinkodarą elektroniniu paštu, internetinę reklamą ir asmeninių pardavimų skambučius) rinkodarai, atsiliepimų rikinimui ir tvarkymui, prašomos informacijos pateikimui bei produktų ir paslaugų, prašomų ar užsakomų iš YIT, teikimui.

    Sutikus su slapukų politika vėliau naršyklėje galėsite pakeisti nustatymus.