YIT pirkėjo gidas

Išsirinkę Jums patinkantį butą bei apsisprendę dėl apdailos, pasirašykite preliminarią pirkimo – pardavimo sutartį. Per penkias dienas sumokėkite avansą.

Parsisiųskite YIT PLUS programėlę, kurioje galėsite stebėti statybų eigą ir gauti svarbiausius pranešimus apie naujai statomus Jūsų namus.

 

Gavę pranešimą apie statybų baigtį, atvykite apžiūrėti ir įvertinti atliktų darbų. Tai reikia padaryti per penkiolika dienų nuo pranešimo gavimo.

Pasirašę darbų atlikimo aktą, nuvykite į banką pasirašyti butų paskolos sutarties.

Nuvykę pas notarą, pasirašykite pagrindinę pirkimo – pardavimo sutartį. Būtent čia Jums įteiksime raktus nuo Jūsų naujųjų namų!

Metas pranešti, jog namai jau Jūsų! Užregistruokite juos VĮ „Registrų centre“.

Bankui galutinai atsiskaičius su mumis, nepamirškite iš mūsų atsiimti tai liudijančios pažymos ir pateikti ją VĮ „Registrų centre“.

Tuomet, belieka pasirašyti sutartis su komunalinių paslaugų tiekėjais (elektra, vanduo, šildymas). Atminkite, tai reikia padaryti per trisdešimt dienų nuo apsilankymo pas notarą.

Jūs jau pasiruošę kurti nepmirštamas akimirkas savo naujuose namuose !

Pirkėjo gidas
Atsisiųsti

Parašykit mums

Pažymėti butai ()

Jums patiko šie butai

Nėra pažymėtų butų

Sutinku, kad mano asmens duomenys (vardas, pavardė, telefono numeris, el. pašto adresas) būtų naudojami tiesioginės rinkodaros tikslais.

Mūsų komanda

Monika Matulytė
Pardavimų vadovė Vilniuje
Rita Čiuplienė
Pardavimų vadovė Vilniuje
Viktorija Rinkevičienė
Pardavimų vadovė Vilniuje
Gintvilė Jankūnienė
Pardavimų vadovė Kaune
Vaida Pocienė
Pardavimų vadovė Kaune
Aurelija Mockuvienė
Pardavimų vadovė Klaipėdoje
Uždaryti