Tvirta konstrukcija tavo gyvenime

Būk dalimi to, kas iš tiesų reikšminga

Tapkite YIT komandos dalimi!

Drauge su YIT kiekvienas mes kasdien kuriame geresnę aplinką gyvenimui. Bendradarbiaudami su kolegomis, partneriais ir miestais, mes kuriame namus, kuriuose išsipildo svajonės, biurus, kuriuose žmonės jaučiasi kaip namie, miestus, kuriuos žmonės kasdien atranda iš naujo.

Dirbdami mes vadovaujamės vertybėmis: pagarba, bendradarbiavimu, kūrybingumu ir veržlumu. Mes tikime ir pasitikime vienas kitu. Įkvepiančios aplinkos ir kolegų dėka kasdien dirbame prasmingą darbą ir nebijome net didžiausių iššūkių. Įgyvendinami projektai suteikia erdvės dirbti ir tobulėti.

YIT – TVIRTA KONSTRUKCIJA TAVO GYVENIME.

ikonos.jpg

5000 profesionalų, kasdien kuriančių geresnę gyvenamąją aplinką 9 šalyse.

2ikon.jpg

YIT Lietuva įmonėje dirba daugiau nei 700 darbuotojų.

3 ikon.jpg

Bendradarbiaujame su mokymo įstaigomis, kviečiame studentus į pažintines bei darbo praktikas, atvirų durų dienas.

4ikon.jpg

2020 m. YIT Lietuva pripažinta Geidžiamiausiu darbdaviu statybos sektoriuje.

Prisijunkite prie mūsų komandos!

 

 
 


Talentų bendruomenė

 

heart_blue.png

Norėtumėte dirbti mūsų įmonėje, bet neradote Jūsų poreikius atitinkančio darbo pasiūlymo? Kviečiame prisijungti prie mūsų talentų bendruomenės! Pradėdami naują atranką, tinkamų kandidatų pirmiausia ieškome tarp mūsų  talentų bendruomenės narių.

Atsakykite į kelis klausimus spustelėdami žemiau esantį mygtuką, kad žinotume, kokios pozicijos jus gali sudominti ateityje.

Įkvepiantys kolegos

 • Kokybiški ir saugūs keliai – glaudus didžiulės komandos darbas

  Ar kada susimąstėte, kokie žmonės atsakingi už tai, kad į darbą nuvykote laiku? „YIT Lietuva“ infrastruktūros srityje dirbantys specialistai apie šalies kelius galvoja kasdien.
  O komanda visai nemaža – nuo laboratorijoje bandymus atliekančių kolegų iki asfalto gamyklos darbuotojų bei statybos vadovų, prižiūrinčių kelių tiesimo darbus.
  Nors kelių infrastruktūroje dirbančių kolegų užduočių specifika skirtinga, didžiulės komandos narius vienija žinojimas, kad visi stengiasi dėl bendro tikslo. Mums svarbu gerinti eismo sąlygas vairuotojams bei sumažinti nelaimingų atsitikimų riziką ir padidinti kai kurių regionų patrauklumą bei gyvenimo juose kokybę.

 • Žmonės, atsakingi už aukščiausius standartus atitinkančius pastatus

  Projektų, darbų ir statybos vadovai, inžinieriai ir daug kitų motyvuotų savo sričių ekspertų rūpinasi, kad Lietuvos architektūrinis veidas gražėtų kasdien. „YIT Lietuva“ komanda – lyg didžiulis harmoningai veikiantis aparatas, kurio kiekvienas sraigtelis – nepaprastai svarbus.
  Bendradarbiaudami su kolegomis ir partneriais kuriame namus, biurus bei miestus. Įkvepianti aplinka ir kolegos kasdien skatina dirbti prasmingą darbą – nebijome net didžiausių iššūkių, o įgyvendinami projektai kiekvienam suteikia erdvės dirbti ir tobulėti. • Šiuolaikinės technologijos miesto kūrėjui

  YIT Lietuva dirbu 20 metų. Šiuolaikinės technologijos mūsų darbe yra tikras išganymas. Projektuoti ir statyti ilgai nebėra laiko. Turime dirbti greitai ir be technologijų tai būtų tiesiog neįmanoma. Bet kokį projektą vykdydami mes suprantame, kad dirbti reikia atsakingai, nes visi drauge esame viena komanda - darnaus miesto kūrėjai.

  Ramūnas Narbuntas
  Konstruktorių sk. vadovas

 • Naudos, atliepiančios žmogų

  YIT Lietuva dirbu 8 metus. Žmogus gerai darbe jaučiasi kai jaučia aplinkinių pagarbą bei atvirumą, o supanti teigiama atmosfera kuria ir mūsų tarpusavio pasitikėjimą. Geriausi dalykai, esantys YIT Lietuva - kolegos, mūsų tarpusavio bendradarbiavimas ir pajuokavimai.

  Voldemaras Vilkas
  Vyr. energetikas

 • Kolegos, tampantys draugais

  Daliui baigus praktiką įmonėje, jį suporavo dirbti drauge su broliais. Taip visi pradėjo dirbti drauge. „Visi turime jau patirties bendraujant. Kalbamės gestikuliuodami ir taip jau 14 metų. Naujus žodžius užsirašome ir sutariame gestą. O kartais nereikia nei gestų. Iš žvilgsnio suprantame ką reikia daryti ir ką norime vienas kitam pasakyti.“

  Gintas ir Kęstutis Žemaitaičiai, Dalius Naujokas
  Apdailininkai

 • Naudos, atliepiančios žmogų

  Šioje įmonėje dirbu jau 16 metų. Darbe stengiuosi vadovautis bendrais teisingumo principais. Vertingiausia, ką suteikia įmonė – bendrystės jausmas. Per tiek metų kiek dirbu įmonėje – ji tapo man namais. Kiekvieno naujo žmogaus atėjimas, tai įsiliejimas į šeimą.

  Žana Gylienė
  Teisininkė

 • Rūpinamės tavo karjera kartu

  Architektūra tai pastatų rūbas ir mūsų darbo rezultatas, todėl smagu turėti subalansuotą komandą. Jauni specialistai į kompaniją įneša naujienų, naujo požiūrio, iš jų yra ko pasimokyti. Todėl jėgą atiduodame jaunimui, o patirtimi dalinasi vyresnieji. Smagu dirbti tarp gerų žmonių, specialistų, kolegų.

  Laura Purlytė ir Vytautas Janušaitis
  Architektai

 • Pažangiausios technologijos – geresnio miesto kūrėjui

  Šioje įmonėje dirbu 4 metus. Darbe labiausiai padeda užsispyrimas ir noras bendrauti su kitais. Darbe naudojame įvairias technologijas, kurios padeda spręsti iškilusius iššūkius, matyti pakeitimus ir taupyti laiką. Mūsų darbo tikslas – 100% kokybė, aukščiausi rezultatai ir teigiami klientų įvertinimai.

  Simas Jankauskas
  Darbų vadovas

 • Kolegos tampantys draugais

  Šioje įmonėje dirbu jau 15 metų. Pagrindinė vertė man, kad aš galiu pasitikėti žmonėmis ir jie pasitiki manimi.  Kolegos nuo pat pirmos dienos čia nerealūs. Visi mes esame ne tik kolegos bet ir draugai.

  Gintvilė Jankūnienė
  Būsto pardavimų vadovė

 • Skatiname siekiančius, vertiname pasiekusius

  Kad palaikyti gerą atmosferą komandoje, reikia gerbti vienas kitą. Tai svarbu, nes komandinę dvasią ir susidirbimą pajaučia ir mūsų klientai. Taip pat svarbus kūrybiškumas, be kurio mūsų darbe neapsieisi.

  Jurij Butiajev
  Būsto projektų vadovas

 • Kolegos tampantys draugais

  Bendraujant su kolegomis nebelieka nejaukumo jausmo, nepatogumo kažko paklausti, padiskutuoti darbinėmis ar asmeninėmis temomis. Kolektyve jaučiamas bendrų tikslų siekimas, noras vesti įmonę į priekį. Su YIT LIETUVA lydi bendruomeniškumo jausmas.

  Monika Dobrovolskytė
  BIM asistentė

Karjeros testas

Atlik testą ir sužinok, ar mums lemta dirbti drauge!

PRADĖTI TESTĄ

 

 

 

Atsakingas bendradarbiavimas

Mūsų prioritetai – saugumas, kokybė ir atsakingumas visose darbo sferose. Esame puikiai dirbanti, vieninga komanda, kuriai rūpi kokybiški rezultatai. Tik dirbdami kartu mes galime įveikti net ir pačius didžiausius iššūkius.

DAUGIAU APIE YIT LIETUVA

Iššūkiai visiems

Mes vertiname kiekvieno talentus, todėl drąsiai suteikiame visas galimybes lieti savo karjeros pagrindus. Tik dirbdami kartu ir susidurdami su iššūkiais galime išmokti naujų dalykų. Dirbame tik su geriausiais ir kartu tiesiame naujus standartus.

DARBŲ PORTFOLIO