„Statykite pamatus ateities miestams“

Prisijunkite prie YIT

Tapkite YIT komandos dalimi!

Drauge su YIT kiekvienas mes kasdien kuriame geresnę aplinką gyvenimui. Bendradarbiaudami su kolegomis, partneriais ir miestais, mes kuriame namus, kuriuose išsipildo svajonės, biurus, kuriuose žmonės jaučiasi kaip namie, miestus, kuriuos žmonės kasdien atranda iš naujo.

Dirbdami mes vadovaujamės vertybėmis: pagarba, bendradarbiavimu, kūrybingumu ir veržlumu. Mes tikime ir pasitikime vienas kitu. Įkvepiančios aplinkos ir kolegų dėka kasdien dirbame prasmingą darbą ir nebijome net didžiausių iššūkių. Įgyvendinami projektai suteikia erdvės dirbti ir tobulėti. Daugiau nei šimtą metų YIT yra viena svarbiausių statybos paslaugų kompanijų Europoje, turinti suomiškas šaknis ir didelę širdį.

UAB „YIT Lietuva“ paslaugas teikia nuo 1966 m. ir kasdien sėkmingai vykdo rangos, būsto, komercinio nekilnojamojo turto, pastatų priežiūros veiklą, atlieka infrastruktūros kūrimo bei kelių tiesimo darbus.

YIT – TVIRTA KONSTRUKCIJA TAVO GYVENIME.

 

ikonos.jpg

8000 profesionalų, kasdien kuriančių geresnę gyvenamąją aplinką 10 šalių.

2ikon.jpg

YIT Lietuva įmonėje dirba daugiau nei 700 darbuotojų.

3 ikon.jpg

Bendradarbiaujame su mokymo įstaigomis, kviečiame studentus į pažintines bei darbo praktikas, atvirų durų dienas.

4ikon.jpg

2020 m. YIT Lietuva pripažinta Geidžiamiausiu darbdaviu statybos sektoriuje.

Geidžiamiausias darbdavys

„Verslo žinių“ organizuojamoje konferencijoje „Personalas 2020“, geidžiamiausiu darbdaviu statybos sektoriuje buvo pripažinta UAB „YIT Lietuva“.

Atsakingas bendradarbiavimas

Mūsų prioritetai – saugumas, kokybė ir atsakingumas visose darbo sferose. Esame puikiai dirbanti, vieninga komanda, kuriai rūpi kokybiški rezultatai. Tik dirbdami kartu mes galime įveikti net ir pačius didžiausius iššūkius.

DAUGIAU APIE YIT LIETUVA

Įkvepiantys kolegos

Dirbdami kartu kiekvieną dieną atrandame naujų dalykų, ieškome inovatyvių sprendimų bei skatiname tobulėjimą. Raginame savo kolegas būti drąsiais, veržliais ir nebijoti unikalių projektų. Todėl mes norime išgirsti Jūsų idėjas!

DARBŲ PORTFOLIO

Iššūkiai visiems

Mes vertiname kiekvieno talentus, todėl drąsiai suteikiame visas galimybes lieti savo karjeros pagrindus. Tik dirbdami kartu ir susidurdami su iššūkiais galime išmokti naujų dalykų. Dirbame tik su geriausiais ir kartu tiesiame naujus standartus.

 

Prisijunkite prie mūsų komandos!

Vilniuje ieškomas

Meistras
(kelių statyba)

Inzinierius.png

Vilniuje ieškomas

NT projekto vadovo
padėjėjo (-os)

helmet.png

Kaune ieškomas

Mechaninių darbų
vadovas (-ė)

 

Neradote dominančios pozicijos mūsų įmonėje?

 

heart_blue.png

Norėtumėte dirbti mūsų įmonėje, bet neradote Jūsų poreikius atitinkančio darbo pasiūlymo? Susisiekite su mumis užpildydami šią formą, bei prisegdami savo CV!

Uždaryti