„Statykite pamatus ateities miestams“

 

Tapkite YIT komandos dalimi!

Drauge su YIT kiekvienas mes kasdien kuriame geresnę aplinką gyvenimui. Bendradarbiaudami su kolegomis, partneriais ir miestais, mes kuriame namus, kuriuose išsipildo svajonės, biurus, kuriuose žmonės jaučiasi kaip namie, miestus, kuriuos žmonės kasdien atranda iš naujo.

Dirbdami mes vadovaujamės vertybėmis: pagarba, bendradarbiavimu, kūrybingumu ir veržlumu. Mes tikime ir pasitikime vienas kitu. Įkvepiančios aplinkos ir kolegų dėka kasdien dirbame prasmingą darbą ir nebijome net didžiausių iššūkių. Įgyvendinami projektai suteikia erdvės dirbti ir tobulėti. Daugiau nei šimtą metų YIT yra viena svarbiausių statybos paslaugų kompanijų Europoje, turinti suomiškas šaknis ir didelę širdį.

UAB „YIT Lietuva“ paslaugas teikia nuo 1966 m. ir kasdien sėkmingai vykdo rangos, būsto, komercinio nekilnojamojo turto, pastatų priežiūros veiklą, atlieka infrastruktūros kūrimo bei kelių tiesimo darbus.

YIT – TVIRTA KONSTRUKCIJA TAVO GYVENIME.

 

ikonos.jpg

8000 profesionalų, kasdien kuriančių geresnę gyvenamąją aplinką 10 šalių.

2ikon.jpg

YIT Lietuva įmonėje dirba daugiau nei 700 darbuotojų.

3 ikon.jpg

Bendradarbiaujame su mokymo įstaigomis, kviečiame studentus į pažintines bei darbo praktikas, atvirų durų dienas.

4ikon.jpg

2020 m. YIT Lietuva pripažinta Geidžiamiausiu darbdaviu statybos sektoriuje.

Geidžiamiausias darbdavys

„Verslo žinių“ organizuojamoje konferencijoje „Personalas 2020“, geidžiamiausiu darbdaviu statybos sektoriuje buvo pripažinta UAB „YIT Lietuva“.

Atsakingas bendradarbiavimas

Mūsų prioritetai – saugumas, kokybė ir atsakingumas visose darbo sferose. Esame puikiai dirbanti, vieninga komanda, kuriai rūpi kokybiški rezultatai. Tik dirbdami kartu mes galime įveikti net ir pačius didžiausius iššūkius.

DAUGIAU APIE YIT LIETUVA

Įkvepiantys kolegos

Dirbdami kartu kiekvieną dieną atrandame naujų dalykų, ieškome inovatyvių sprendimų bei skatiname tobulėjimą. Raginame savo kolegas būti drąsiais, veržliais ir nebijoti unikalių projektų. Todėl mes norime išgirsti Jūsų idėjas!

DARBŲ PORTFOLIO

Iššūkiai visiems

Mes vertiname kiekvieno talentus, todėl drąsiai suteikiame visas galimybes lieti savo karjeros pagrindus. Tik dirbdami kartu ir susidurdami su iššūkiais galime išmokti naujų dalykų. Dirbame tik su geriausiais ir kartu tiesiame naujus standartus.

 

 • Danielė jau daugiau kaip metus dirba finansų analitike „YIT Lietuva“ įmonėje, nors savo karjeros kelią pradėjo kaip praktikantė.

  „Buvau ketvirtame kurse ir ieškojau praktikos vietos, kuri išpildytų reikalavimus tiek pagrindinės, tiek gretutinių studijų srityse. „YIT Lietuva“ atradau dėka mano profesorės rekomendacijos. Iš visų anksčiau turėtų praktikos vietų, čia labiausiai pasijaučiau „sava“, tikriausiai todėl ir likau“.

  Pabaigus bakalauro studijas Kauno Technologijos Universitete, Danielė jau žinojo kur nori dirbti. Tad iš universitetinio suolo ji labai greitai persėdo prie finansų analitiko stalo „YIT Lietuva“ Kauno biure.

  Jos teigimu, „YIT Lietuva“ suteikia ne tik puikias darbo sąlygas, bet čia dirba daug malonių ir draugiškų kolegų, kurie šiltai priima naujus darbuotojus. Juk vienos iš įmonių vertybių yra pagarba vienas kitam bei bendradarbiavimas!

  „Tiek iš praktikos, tiek iš darbo „YIT Lietuva“ įmonėje labiausiai įstrigo du dalykai: 1. Kolegų draugiškas priėmimas ir jokios baimės klausti, jei ko nesupranti; 2. Statybos (ypatingai sudėtingų projektų) man visada atrodė kaip įstabus, kompleksinis darbas, todėl smagu mintyse žinoti, kad nors ir biure, bet kažkuria prasme prie to prisidedu ir aš“.

  Danielė Makulavičiūtė
  Finansų analitikė

 • Audrius Gudas
  BIM koordinatorius

  Audrius BIM (skaitmeninė statyba) pradėjo domėtis dar studijuodamas bakalauro studijas Kauno technologijos universitete. Tačiau tik siekdamas magistro laipsnio jis pradėjo labiau gilintis BIM technologijomis bei atsidūrė YIT Lietuva įmonėje.

  „Užbaigęs studijas įstojau į magistrantūrą, kurioje baigiamojo projekto tematiką pasirinkau susijusią su pastato informaciniu modeliu. Pasirinkto magistrinio projekto konsultantas buvo įmonė YIT Lietuva. Besiplėtojant baigiamajam projektui gavau galimybę įsidarbinti šioje įmonėje ir plačiau pažinti BIM iš praktinės pusės“.

  Akivaizdu, jog Audrius priėmė darbo pasiūlymą. Tačiau tai buvo dvigubas laimėjimas – augant BIM komandai, YIT Lietuva vis plačiau ir dažniau naudoja BIM įvairiuose projektuose.

  „Užbaigęs magistro studijas likau dirbti įmonėje, kurioje mano dabartinės pareigos - BIM koordinatorius. Atlieku įvairiausias užduotis ir funkcijas, susijusias su BIM pritaikymu ir panaudojimu“.

  Audriaus ir kitų BIM komandoje esančių kolegų darbai tikrai nelieka nepastebimi – visai neseniai, „Lietuvos BIM projektai" skaitmeninės statybos konkurse net dvi svarbiausios nominacijos atiteko „YIT Lietuva“!

Prisijunkite prie mūsų komandos!

blobid1.jpg

Ieškome

Pasiūlymų vadovo (-ės)

 

 

Career-icon-3.jpg

Vilniuje ieškome

Meistro 
(kelių statyba)

 

Career-icon-12.jpg

Klaipėdoje ieškome

Kelių darbininkų

 

Career-icon-14.jpg

Vilniuje / Kaune ieškome

Aplinkosaugos
specialisto (-ės)

Career-icon-4.jpg

Ieškome

Sąmatininko (-ės)

 

 

Career-icon-7.jpg

Klaipėdoje ieškome

Darbų saugos ir
sveikatos specialisto (-ės)

 

Keliu-inzinierius.png

Klaipėdoje ieškome

Meistro
 (kelių statyba)

 

Career-icon-13.jpg

Vilniuje / Kaune ieškome

ISO sistemų
vadybininko (-ės)

 

Career-icon-15.jpg

Vilniuje ieškome

Laboratorijos inžinieriaus (-ės)

Career-icon-5.jpg

Vilniuje / Kaune ieškome

Pastatų priežiūros
inžinieriaus (-ės)

 

Career-icon-6.jpg

Kaune ieškome

Pastatų priežiūros
meistro (-ės)

 

Masinistas-full(103px)-2.png

Klaipėdoje ieškome

Plentvolio mašinisto

 

Career-icon-9.jpg

Vilniuje / Kaune ieškome

Pastatų priežiūros
skyriaus vadovo (-ės)

 

Neradote dominančios pozicijos mūsų įmonėje?

 

heart_blue.png

Norėtumėte dirbti mūsų įmonėje, bet neradote Jūsų poreikius atitinkančio darbo pasiūlymo? Susisiekite su mumis užpildydami šią formą, bei prisegdami savo CV!