Tvirta konstrukcija tavo gyvenime

Būk dalimi to, kas iš tiesų reikšminga

Tapkite YIT komandos dalimi!

Drauge su YIT kiekvienas mes kasdien kuriame geresnę aplinką gyvenimui. Bendradarbiaudami su kolegomis, partneriais ir miestais, mes kuriame namus, kuriuose išsipildo svajonės, biurus, kuriuose žmonės jaučiasi kaip namie, miestus, kuriuos žmonės kasdien atranda iš naujo.

Dirbdami mes vadovaujamės vertybėmis: pagarba, bendradarbiavimu, kūrybingumu ir veržlumu. Mes tikime ir pasitikime vienas kitu. Įkvepiančios aplinkos ir kolegų dėka kasdien dirbame prasmingą darbą ir nebijome net didžiausių iššūkių. Įgyvendinami projektai suteikia erdvės dirbti ir tobulėti.

YIT – TVIRTA KONSTRUKCIJA TAVO GYVENIME.

ikonos.jpg

8000 profesionalų, kasdien kuriančių geresnę gyvenamąją aplinką 10 šalių.

2ikon.jpg

YIT Lietuva įmonėje dirba daugiau nei 700 darbuotojų.

3 ikon.jpg

Bendradarbiaujame su mokymo įstaigomis, kviečiame studentus į pažintines bei darbo praktikas, atvirų durų dienas.

4ikon.jpg

2020 m. YIT Lietuva pripažinta Geidžiamiausiu darbdaviu statybos sektoriuje.

Prisijunkite prie mūsų komandos!

 
 

 

Talentų bendruomenė

 

heart_blue.png

Norėtumėte dirbti mūsų įmonėje, bet neradote Jūsų poreikius atitinkančio darbo pasiūlymo? Kviečiame prisijungti prie mūsų talentų bendruomenės! Pradėdami naują atranką, tinkamų kandidatų pirmiausia ieškome tarp mūsų  talentų bendruomenės narių.

Atsakykite į kelis klausimus spustelėdami žemiau esantį mygtuką, kad žinotume, kokios pozicijos jus gali sudominti ateityje.

Įkvepiantys kolegos

 • Kolegos tampantys draugais

  Šioje įmonėje dirbu jau 15 metų. Pagrindinė vertė man, kad aš galiu pasitikėti žmonėmis ir jie pasitiki manimi.  Kolegos nuo pat pirmos dienos čia nerealūs. Visi mes esame ne tik kolegos bet ir draugai.

  Gintvilė Jankūnienė
  Būsto pardavimų vadovė

 • Skatiname siekiančius, vertiname pasiekusius

  Kad palaikyti gerą atmosferą komandoje, reikia gerbti vienas kitą. Tai svarbu, nes komandinę dvasią ir susidirbimą pajaučia ir mūsų klientai. Taip pat svarbus kūrybiškumas, be kurio mūsų darbe neapsieisi.

  Jurij Butiajev
  Būsto projektų vadovas

 • Kolegos tampantys draugais

  Bendraujant su kolegomis nebelieka nejaukumo jausmo, nepatogumo kažko paklausti, padiskutuoti darbinėmis ar asmeninėmis temomis. Kolektyve jaučiamas bendrų tikslų siekimas, noras vesti įmonę į priekį. Su YIT LIETUVA lydi bendruomeniškumo jausmas.

  Monika Dobrovolskytė
  BIM asistentė

Karjeros testas

Atlik testą ir sužinok, ar mums lemta dirbti drauge!

PRADĖTI TESTĄ

 

 

 

Atsakingas bendradarbiavimas

Mūsų prioritetai – saugumas, kokybė ir atsakingumas visose darbo sferose. Esame puikiai dirbanti, vieninga komanda, kuriai rūpi kokybiški rezultatai. Tik dirbdami kartu mes galime įveikti net ir pačius didžiausius iššūkius.

DAUGIAU APIE YIT LIETUVA

Iššūkiai visiems

Mes vertiname kiekvieno talentus, todėl drąsiai suteikiame visas galimybes lieti savo karjeros pagrindus. Tik dirbdami kartu ir susidurdami su iššūkiais galime išmokti naujų dalykų. Dirbame tik su geriausiais ir kartu tiesiame naujus standartus.

DARBŲ PORTFOLIO

Geidžiamiausias darbdavys

„Verslo žinių“ organizuojamoje konferencijoje „Personalas 2020“, geidžiamiausiu darbdaviu statybos sektoriuje buvo pripažinta UAB „YIT Lietuva“.