2015-03-01

„YIT Kausta“ Plungėje pastatė naują „Vičiūnų“ gamybinį pastatą

Suomijos koncernui priklausanti viena didžiausių statybos paslaugų grupių Lietuvoje AB „YIT Kausta“ „Vičiūnų“ įmonių grupės užsakymu netoli Plungės baigė džiūvėsių gamybos pastato su sandėliavimo patalpomis statybas. Naujame pastate šį mėnesį darbą pradėjo 20 darbuotojų. Bendra projekto statybos darbų vertė – 1,9 mln. Eur.

Plungės rajone iškilusio pastato statybos darbai buvo pradėti šių metų vasarą. Naujoji gamykla prisidės prie Plungės rajono ūkio plėtros. Vietos specialistai buvo samdomi ir statybos darbams.

Pasak statybos darbus vykdančios AB „YIT Kausta“ generalinio direktoriaus Kęstučio Vanago, Plungės užmiestyje stovinti gamykla – modernus, Europos Sąjungos standartus atitinkantis pastatas. „Tai ne pirmasis „VIČI“ projektas, kurį įgyvendinome Plungėje. Praėjusiais metais čia pastatėme žuvies perdirbimo gamyklą. Labai vertiname šį užsakovą. Lietuvoje jis plečia savo gamybos pajėgumus, sukurdamas daug naujų darbo vietų vietiniams gyventojams ir didelę dalį savo gaminių eksportuoja į kitas šalis“, – sakė K. Vanagas.

Projektavimo studijos „Katedra“ architekto V. Katarskio suprojektuota džiūvėsių gamykla su sandėliavimo patalpomis užims apie 1440 kvadratinių metrų plotą.

Uždaryti
Mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. „cookies“), kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę.

YIT renka ir apdoroja asmeninius duomenis šiems tikslams: susisiekimui su klientais, YIT produktų ir paslaugų (įskaitant planuojamą rinkodarą elektroniniu paštu, internetinę reklamą ir asmeninių pardavimų skambučius) rinkodarai, atsiliepimų rikinimui ir tvarkymui, prašomos informacijos pateikimui bei produktų ir paslaugų, prašomų ar užsakomų iš YIT, teikimui.

Sutikus su slapukų politika vėliau naršyklėje galėsite pakeisti nustatymus.