ASFALTO GAMYKLOS

UAB „YIT Lietuva“ asfaltbetonio gamyklos veikia Vilniuje ir Gargžduose. Gamyklų maišytuvai kasmet yra modernizuojami, todėl užtikrina maksimaliai automatizuotą gamybos procesą bei leidžia gaminti platų asfalto mišinių spektrą, kuris patenkina visų klientų poreikius. Yra  galimybės dozuoti įvairius priedus, kas leidžia dar pagerinti gaminamo asfalto kokybę, gaminti spalvoto asfalto mišinius ir naujų mišinių gamybai panaudoti naudoto asfalto granules. Talpiose saugyklose galime saugoti pagamintą asfalto mišinį, kas užtikrina nenutrūkstamą gamybos procesą, leidžiantį lanksčiai tenkinti klientų poreikius.

 

ASFALTO  MIŠINIAI

Bendrovė savo užsakovams siūlo asfaltbetonio, skaldos mastikos ir minkštojo asfalto mišinių. Asfalto mišinių vidinės gamybos kontrolės sistema yra sertifikuota ir tai liudija notifikuotos įstaigos išduoti sertifikatai. Vidinės gamybos kontrolės atitikties sertifikatai patvirtina, kad visos su eksploatacinių savybių pastovumo vertinimu ir tikrinimu pagal 2+ sistemą susijusios nuostatos, aprašytos standartų EN 13108-1, EN 13108-3, EN 13108-5  ZA prieduose, yra taikomos ir kad vidinė gamybos kontrolė atitinka visus nustatytus reikalavimus.

 

SPALVOTO ASFALTO GAMYBA

Panaudojus pigmentus asfaltui galima suteikti kitokią spalvą nei juoda. Lietuvoje dviračių takų dangos gyvenamosiose vietovėse vis dažniau rengiamos iš raudonų plytų spalvos asfalto mišinio. Tai daroma siekiant išskirti dviračių taką iš bendro kelių tinklo.

 

Uždaryti