Bendradarbiavimo ir paramos galimybės

Bendradarbiavimo ir paramos galimybės

Visi mūsų bendradarbiavimo ir paramos sprendimai grindžiami tvarios plėtros ir gyvenimo aplinkos gerinimo skatinimu. Pirmenybę teikiame bendradarbiavimui ir bendruomeniškumo skatinimui, todėl esame linkę paremti grupes, o ne pavienius asmenis. Paramos pirmenybę teikiame vaikų ir jaunimo fondams. Dirbame remdamiesi mūsų vertybėmis, todėl vertiname nešališkumą, sąžiningumą ir atvirumą. To tikimės ir iš savo partnerių bei paramos prašančiųjų. Paramos neteikiame politinėms partijoms, grupėms ar atskiriems politikams. Sprendimus priimame vadovaudamiesi YIT verslo principais.

Siekiant ilgalaikio bendradarbiavimo ir projektų paramos, galite pateikti paraišką užpildant žemiau pateiktą paramos prašymo formą.

Prašome atidžiai užpildyti paraišką. Laukai pažymėti žvaigždute (*) yra privalomi. Visus gautus prašymus mes peržiūrime kartą per mėnesį. Dėl patvirtintų paraiškų, mes susisieksime su kontaktiniu asmeniu per 30 dienų. Apgailestaujame, tačiau į užklausas telefonu arba elektroniniu paštu neatsakome.

Paramos prašymo forma

Paramos paskirtis

Pasirinkimas

DUOMENYS APIE PARAMOS OBJEKTĄ

Ar sutinkate pateikti iliustruotą medžiagą (nuotraukas, video, tekstus), kurią YIT LIETUVA galėtų naudoti savo komunikacijai, PVZ. soc. tinkluose ar žiniasklaidoje?

PAPILDOMA INFORMACIJA