YIT elgesio kodeksas

"YIT Etikos kanalas"

Kaip pranešti apie pažeimus? 

Plačiau

YIT mūsų vizija, misija ir vertybės yra mūsų veiklos pagrindas

 

Mūsų tikslas – ilgalaikė verslo sėkmė. Mes nesiekiame gerų finansinių rezultatų bet kokia kaina. Tam, kad užtikrintume verslo sėkmę, įsipareigojame gerbti suinteresuotąsias šalis ir sukurti vertę visiems, įskaitant klientus, akcininkus bei darbuotojus.

YIT elgesio kodeksas atskleidžia vertybių svarbą kasdieniniuose mūsų darbuose su įvairiomis suinteresuotosiomis šalimis. Elgesio kodeksas nėra taisyklių rinkinys, atsakantis į visus elgsenos klausimus, o gairės, kuriomis remiantis dirbame.

Dokumente pateikiami principai, apibrėžiantys mūsų veiklą bendraujant su mūsų klientais, darbuotojais, akcininkais, verslo partneriais, konkurentais, visuomene ir aplinka. Įmonės kodekso nuostatas taikome ir mūsų įmonės atstovams, tarpininkams, partneriams bei tiekėjams, apibrėždami jas sutartyse.

Čia, taip pat, pateikiama informacija, susijusi su mūsų verslo principų laikymusi ir galimybe pranešti apie pažeidimus.

YIT Elgesio kodeksas

Skaitykite ir atsisiųskite anglų arba lietuvių kalba.

Uždaryti
Mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. „cookies“), kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę.

YIT renka ir apdoroja asmeninius duomenis šiems tikslams: susisiekimui su klientais, YIT produktų ir paslaugų (įskaitant planuojamą rinkodarą elektroniniu paštu, internetinę reklamą ir asmeninių pardavimų skambučius) rinkodarai, atsiliepimų rikinimui ir tvarkymui, prašomos informacijos pateikimui bei produktų ir paslaugų, prašomų ar užsakomų iš YIT, teikimui.

Sutikus su slapukų politika vėliau naršyklėje galėsite pakeisti nustatymus.