ASFALTAS

ASFALTO MAIŠYTUVAI

UAB "YIT Lietuva" turi du suomiškus, modernius AMOMATIC asfalto maišytuvus Vilniuje ir Gargžduose. Maišytuvai kasmet yra modernizuojami, todėl užtikrina maksimaliai automatizuotą gamybos procesą bei leidžia gaminti platų asfalto mišinių spektrą, kuris patenkina visų klientų poreikius. Yra  galimybės dozuoti įvairius priedus, kas leidžia dar pagerinti gaminamo asfalto kokybę, gaminti spalvoto asfalto mišinius ir naujų mišinių gamybai panaudoti naudoto asfalto granules. Talpiose saugyklose galime saugoti pagamintą asfalto mišinį, kas užtikrina nenutrūkstamą gamybos procesą, leidžiantį lanksčiai tenkinti klientų poreikius.

Erdviose asfaltbetonio gamyklų teritorijose talpinami dideli kiekiai asfalto gamybai reikalingų medžiagų. Pagal poreikį klientams galime pasiūlyti ir mažus ir labai didelius kiekius asfalto.

ASFALTO  MIŠINIAI

Bendrovė savo užsakovams siūlo asfaltbetonio, skaldos mastikos ir minkštojo asfalto mišinių. Asfalto mišinių vidinės gamybos kontrolės sistema yra sertifikuota ir tai liudija notifikuotos įstaigos išduoti sertifikatai. Vidinės gamybos kontrolės atitikties sertifikatai patvirtina, kad visos su eksploatacinių savybių pastovumo vertinimu ir tikrinimu pagal 2+ sistemą susijusios nuostatos, aprašytos standartų EN 13108-1, EN 13108-3, EN 13108-5  ZA prieduose, yra taikomos ir kad vidinė gamybos kontrolė atitinka visus nustatytus reikalavimus.

RECEPTO YPATINGUMAS

Mišinio projektinę sudėtį pagal atitinkamus reikalavimus parenkame ir suderiname su užsakovu. Atsižvelgiame į duomenis apie panaudojimo tikslą, eismo intensyvumą, sunkiojo transporto kiekį, klimato įtaką, vietos sąlygas. Kadangi turime ilgametę gamybos patirtį, galime pasiūlyti įvairių asfalto mišinių. Asfalto gamybai naudojame tik aukštos kokybės medžiagas pagamintas Lietuvoje ir kitose šalyse.

SPALVOTAS ASFALTAS

Panaudojus pigmentus asfaltui galima suteikti kitokią spalvą nei juoda. Lietuvoje dviračių takų dangos gyvenamosiose vietovėse vis dažniau rengiamos iš raudonų plytų spalvos asfalto mišinio. Tai daroma siekiant išskirti dviračių taką iš bendro kelių tinklo. Jeigu tik yra poreikis, mes galime pasiūlyti ir kitų spalvų asfalto mišinių.

ASFALTO KLOJIMO SPECIFIKA

Asfalto klojimas ir tinkamiausių būdų bei optimaliausių variantų parinkimas – mūsų sritis. Turime visą tam reikalingą modernią techniką, kvalifikuotą personalą, ilgametę patirtį, todėl ne tik profesionaliai įgyvendinsime Jūsų projektą, bet ir viršysime lūkesčius. 

Norite prie savo namų, biuro  įsirengti  naują asfalto dangą ar atnaujinti seną? Nežinote nuo ko pradėti ir kiek tai kainuos? Kreipkitės į mus ir mūsų profesionalai Jūsų idėjas pavers realybe!

Maloniai kviečiame užduoti klausimus, į kuriuos visada atsakysime.

Dėl asfalto pirkimo ir asfaltavimo darbų kreipkitės:

Matas Milius                                                                                 
Pasiūlymų skyriaus vadovas  
Tel. +37061040664


URAREMIX metodas

„Uraremix" - kelio dangos atnaujinimo sumaišymo būdu metodas. Jį taikant kelio dangos remontas padaromas ekonomiškai ir greitai.

„Uraremix" (suomių kalba „ura" – vėžės) rekomenduojamas, kai reikia pašalinti kelio provėžas, siūles, duobes, plyšių tinklus arba pailgus plyšius.

Naudojant „Uraremix" visiškai panaudojama senoji asfalto masė. Ant pažeistos dangos papildomai pilamas reikiamas asfaltbetonio mišinio kiekis ir, jei reikalinga, papildoma rišamoji medžiaga.

PAGRINDINIAI TECHNINIAI RODIKLIAI

Remonto darbo zonos plotis taikant „Uraremix" – 1÷1,2 m, taigi visus remonto darbus galima atlikti tik provėžų vietose ar pažeistuose plotuose. Darbo našumas: 2 – 3 km provėžų atstatymo per pamainą. Nuo darbų pradžios iki pilnai funkcionalios dangos: 3 valandos.

METODO TAIKYMAS

Taikant „Uraremix" metodą, pažeistos zonos paviršius pašildomas infraraudonaisiais spinduliais. Sena pašildyta asfalto masė frezuojama iki reikiamo gylio (daugiausia 4,0 cm).

Nauja asfaltbetonio masė ir, jei naudojama, rišamoji medžiaga sumaišoma su sena mase. Sumaišyta masė klojama klotuvu ir išlyginama volu – taip gaunamas naujas apsaugos nuo dėvėjimosi sluoksnis.

METODO PRANAŠUMAS

Metodas yra ekonomiškas, vertinant kainos ir kokybės santykį, nes remontuojama tik labiausiai dėvima dangos dalis, lėšos panaudojamos tikslingai, ten kur reikia.

Kadangi remontuojant kelią naudojamos nedidelės mašinos, nekeliamas didelis pavojus kitiems eismo dalyviams. „Uraremix" metodas neužkerta galimybės toje pačioje vietoje vėl atlikti remonto darbų.

„Uraremix" galima taikyti tiek užmiestyje, tiek gyvenvietėse – sankryžos, šuliniai ir komunalinio ūkio elementai netrukdo naudoti šios technologijos.

„Uraremix" būdu perdirbama 100 procentų esama medžiaga – ekologiškas sprendimas.

Darbo metu nesikaupia statybinių medžiagų atliekos, jų nereikia pervežti, sandėliuoti, saugoti.

Uždaryti
Uždaryti