Medžiagų ir gaminių bandymų laboratorijos, Vilniuje ir Gargžduose, veikia jau daugiau kaip 50 metų. Pagrindinė veikla yra gruntų, užpildų, asfalto, kelių bitumo savikontrolės bandymai bei esamų ir naujų statybos produktų skirtų bendrovės darbe vystymas.

Laboratorija kontroliuoja kelių tiesybai, asfalto gamybai tiekiamų medžiagų, žemės darbų, pagrindų, asfalto dangos įrengimo kokybę bei bendrovės karjeruose gaminamą produkciją. Taip pat laboratorija atlieka įvairių asfalto mišinių projektavimą Maršalo metodu.

Bandymų laboratoriją pirmą kartą 2002 metais akreditavo Nacionalinis akreditacijos biuras, o išduotas akreditavimo pažymėjimas liudija, jog bendrovės bandymų laboratorija atitinka LST EN ISO/IEC 17025 reikalavimus ir yra akredituota atlikti bitumo, bituminių mišinių ir dangų, automobilių kelių gruntų, užpildų ir aktyvintų mineralinių miltelių bandymus, bei ėminių ėmimą.

Nuo 2003 metų laboratorija yra Statybos produktų bandymų laboratorijų asociacijos narė.

Uždaryti
Mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. „cookies“), kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę.

YIT renka ir apdoroja asmeninius duomenis šiems tikslams: susisiekimui su klientais, YIT produktų ir paslaugų (įskaitant planuojamą rinkodarą elektroniniu paštu, internetinę reklamą ir asmeninių pardavimų skambučius) rinkodarai, atsiliepimų rikinimui ir tvarkymui, prašomos informacijos pateikimui bei produktų ir paslaugų, prašomų ar užsakomų iš YIT, teikimui.

Sutikus su slapukų politika vėliau naršyklėje galėsite pakeisti nustatymus.