Daugiabučių gyvenamųjų namų J. Basanavičiaus g. 28, Vilniuje projekto konkurso nugalėtojas

„YIT LIETUVA“ IŠSIRINKO ARCHITEKTŪRINĘ IDĖJĄ NAUJŲJŲ DAUGIABUČIŲ STATYBAI VILNIAUS J. BASANAVIČIAUS GATVĖJE.

„YIT Lietuva“ skelbtame projektavimo architektūriniam konkursui buvo pateiktos iš viso trys idėjos. Konkursą laimėjo prof. Gintaro Čaikausko vadovaujama architektūros studijos „Architektūros linija“. Su konkursą laimėjusia architektūros studija pasirašyta sutartis dėl projektavimo darbų ir tęsiamas projekto vystymas.

„Architektūros linija“ komanda projekto idėją derino prie istorinio ir urbanistinio Vilniaus Naujamiesčio kontekstų. Šioje vietoje, centrinėje sostinės dalyje, iškilsiantis naujasis daugiabučių kvartalas išsiskirs savo tūriais ir fasado kompozicija. Projektas bus šiuolaikiškas urbanistiniu išpildymu, architektūrine raiška bei technologiniais sprendimais.

„Naujamiesčio tolimesnė ir artimoji aplinka turi aiškiai išreikštą charakterį. Ruošdami idėją, jį savaip, moderniai interpretavome, vertinome kaimynystėje esantį urbanistinį užstatymą, skirtingą pastatų aukštį. Galvojome ir apie jaukias vidinių kiemų erdves, žaliuosius plotus. Kurdami tūrių plastiką, siluetus bei architektūrinę išraišką, piešdami pastatų detales, formuodami visą kvartalo aplinką, ieškojome tinkamo sprendinių mastelio, būdingos formų traktuotės, proporcijų, spalvų. Džiaugiamės, kad konkursinės idėjos vertintojai tai pastebėjo, suprato ir perskaitė mūsų siunčiamą žinutę“, – sako prof. G. Čaikauskas.

Projekto vizualizacijos gali nesutapti su faktine situacija, įgyvendinus projektą.

Statybų pradžia planuojama 2024 m. II – oje pusėje.

Vieta mieste

Vykti į

Jūsų pasirinkti butai ()

Šiuo metu pasirinktų butų Jūs neturite.

Sutinku el. paštu ir/ arba telefonu gauti specialius pasiūlymus ir kitą reklaminę informaciją apie naujus projektus ir šie mano asmens duomenys (vardas, pavardė, el. paštas, telefono numeris) gali būti tvarkomi bei naudojami rinkodaros tikslais.
Monika Matulytė
Pardavimų vadovė Vilniuje
Viktorija Rinkevičienė
Pardavimų vadovė Vilniuje