Naujasis Skansenas

Nauji butai Vilniuje

„Naujasis Skansenas“ - atrask naują ryšį su Vilniumi!

„Naujasis Skansenas“ - tai atsinaujinantis ir skandinavišku stiliumi alsuojantis projektas, plėtojantis jaukią ir šiuolaikišką namų oazę miesto centre tarp Žalgirio ir Linkmenų gatvių. Ši Šnipiškių teritorija dar XIX amžiuje buvo vadinama Skansenu - Stokholme esančio muziejaus po atviru dangumi vardu. Pavadinimas pasirinktas dėl to, jog teritorijoje kūrėsi Vilniaus priemiesčiui būdingos architektūros rajonas su liaudiško tipo mediniais namais, senoviniu grindiniu bei įvažiavimais į sklypus. Atgaivindami senąjį vietovės pavadinimą šiandien mes kuriame naujus namus rytojaus miesto gyventojui. Visi svarbiausi Vilniaus taškai iš „Naujojo Skanseno“ pasiekiami ranka, o atsinaujinęs kvartalas tampa oaze Vilniaus miesto centre.


Gyvenk ir pamiršk skubėjimą

„Naujajame Skansene“ dienos kitokios, nes rytą čia gali pradėti naudodamasis bėgimo takeliu čia pat po langais, bėgdamas palei Nerį arba besivaišindamas kava ir šnekučiuodamasis su kavinės šeimininku, o vakare po darbų galėsi atsipūsti vakarieniaudamas saulėlydžio spinduliuose. Jokio skubėjimo, jokios rutinos, tik kokybiškas laikas sau gėrintis Vilniumi!

Tikram miestiečiui

Iškeisk rutiną į naujus senamiesčio atradimus! Tikram miesto žmogui sostinės gyvenimas - vos pravėrus namų duris. Tik čia atrasite puikų namų prieglobstį, o laisvu laiku vos per akimirką atsidursite miesto sūkuryje. Sakurų parkas, Vilniaus senamiestis, kultūros renginiai, naktinis gyvenimas - viskas kaip niekad ranka pasiekiama visiems, kas žavisi energingu, aktyviu ir spalvingu gyvenimu. „Naujasis Skansenas“ - alsuojantis miestas po tavo kojomis.

Visada įvykių centre

Patogiausia, kai viskas vos ranka pasiekiama. Namai, kurie arti darbo, prekybos centrų, kavinių, pramogų - tikrų tikriausia dovana! Darbe radęs laisvą minutę spėsi sugrįžti į namus ir bent šiek tiek laiko skirti sau, o vos kelių minučių atstumu nuo namų įsikūrę net keturi didieji prekybos ir pramogų centrai - „Akropolis“, „Ozas“, „Panorama“ ir „Europa“ - suteiks galimybę apsirūpinti savimi. „Naująjį Skanseną“ taip pat supa daugybė verslo centrų, tad galėsi pamiršti rytinius kamščius, nes darbas - čia pat!

rutulys.png

Projekto architektas
Algirdas Kaušpėdas

„Čia įgyvendinome tris aktualius urbanistinės plėtros principus: bendruomeniškas miestas, žalias miestas ir sveikas miestas. Visi trys principai įgijo konkrečią išraišką: žali plotai kiemuose, sporto takai ir įranga. Šiame projekte įgyvendinome seną svajonę darniai perpinti bendruomenės, viešas ir privačias erdves į vieną urbanistinį audinį.“

 • Ivykiu-centre-2.png

  Visada įvykių centre
  Skubėti niekur nebereikia - viskas, ko tau gali prireikti, pasiekiama vos kelių minučių atstumu. Puikus susisiekimas su senamiesčiu, verslo ir prekybos bei pramogų centrais. "Panorama", "Akropolis", "Ozas", "Europa" - didžiausi prekybos centrai šalia namų, o senamiesčio kavinės ir renginiai - vos 10 minučių atstumu! Ar gali būti geriau?

 • dizainas-2.png

  Modernus Skandinaviškas dizainas
  Juk esate pasvajoję apie gyvenimą modernumu alsuojančioje Skandinavijoje. Vykti niekur nereikės, nes Skandinavija jau čia! Šiuolaikiška Skandinaviška Oazė Vilniaus centre suteiks laisvę atsiskleisti jūsų asmeniniam stiliui. Estetiškai patrauklus, minimalistinis ir patogus dizainas patenkins kiekvieno gyventojo poreikius ir suteiks erdvės saviraiškai.

 • vidinis-kiemas-2.jpg

  Jaukus vidinis kiemelis
  Svarbi kokybiško gyvenimo dalis. Jauskitės patogiai dalindamiesi akimirkomis su draugais ar besišnekučiuodami su kaimynais. Viskam rasite tinkamą kampelį!

 • energetine-klase-2.png

  A+ energinio naudingumo klasė
  Užteks nerimauti dėl šaltų vakarų ar milžiniškų sąskaitų. „Naujajame Skansene“ galėsite būti ramūs taupydami energijos išteklius bei savo pinigus!

 • funkcionalus-2.jpg

  Funkcionalus butų išplanavimas
  Apgalvotas išplanavimas - jūsų patogumui ir interjero grožiui!

 • dideli-langai-2.jpg

  Dideli vitrininiai butų langai
  Gausus natūralios šviesos pliūpsnis į jūsų butą suteiks teigiamų emocijų ir jaukumo namuose.

 • sportas-2.jpg

  Bėgimo takelis tiesiog kieme
  Aktyviai pradėtas rytas suteiks energijos visai dienai. Kieme rasite visas sąlygas aktyviai leisti laisvalaikį!

 • komfortas-2.jpg

  Išmanūs butai jūsų komfortui
  Naujosios technologijos, išmaniosios sistemos - viskas ko reikia patogiam gyvenimui. Įrengtos išmaniosios buto valdymo planšetės padės reguliuoti vėdinimą, šildymą ir visa tai pritaikyti pagal kiekvieno šeimos nario poreikius.

 • apsauga-2.jpg

  Saugi oazė privatumui
  Saugumas - vienas iš didžiausių prioritetų, tad į uždarą ir saugią teritoriją pateks tik namo gyventojai, o saugumą užtikrins vaizdo stebėjimo kameros!

 • prekybos-centrai-2.jpg

  Parduotuvės ir paslaugos - ranka pasiekiamos
  Pirmuosiuose namų aukštuose įrengtose komercinėse patalpose įsikurs įvairios parduotuvės, kirpyklos, gėlių studijos ar kitokios paslaugos, kurių tik gali prireikti kiekvieną dieną.

 02_auto_parking.jpg   Požeminių automobilių stovėjimo vietų kainos nuo 19 000 €

Nurodyti plotai yra preliminarūs ir gali kisti.

Projekto vizualizacijos gali nesutapti su faktine situacija, įgyvendinus projektą.

Tvarumas

Apsvietimas.jpg
ENERGIJĄ TAUPANTIS
APŠVIETIMAS

Įrengti LED šviestuvai ir judesio
davikliai leidžia sumažinti
el. suvartojimą.

Dviratis.jpg
DVIRAČIŲ
SAUGYKLA

Įrengiamos individualios ir bendros dviračių saugyklos.

Siuksliadeze.jpg
ATLIEKŲ
RŪŠIAVIMAS

Kieme įrengti atliekų rūšiavimo konteineriai.

Pakeitimai.jpg
BŪSTO PLANO KOREGAVIMAS
STATYBŲ EIGOJE
Neardomi įvykdyti sprendiniai,
tausojamos statybinės medžiagos.

Vieta mieste ir susisiekimas

Vykti į

Vilniaus miestas skiria didelį dėmesį judėjimo galimybių įvairovės didinimui, kad miestiečiai galėtų pasirinkti jiems priimtiniausią judėjimo formą.
Daugiau informacijos: www.JUDU.lt

 • Pėsčiomis

  Infrastruktūra įrengta prie visų teritorijos gatvių, išskyrus Kernavės g.

 • Dviračiais

  Dviračių tako jungtis su Neries senvagės slėnio parku ir Nerimi Linkmenų g. (2020 m.)

 • Dviračių stovai ir saugyklos

  Dviračių stovai įrenginėjami visame mieste prie pagrindinių traukos objektų ir gatvių erdvėje.

 • Dalijimosi paslaugos

  Teritorijoje veikia elektrinių paspirtukų, dviračių, automobilių ir elektromobilių dalijimosi paslauga.

 • Viešuoju transportu

  Viešojo transporto maršrutai organizuojami Žalgirio, Lvovo ir Linkmenų gatvėse;

 • Gatvių humanizavimas

  Įrengiamos tvarkingos automobilių stovėjimo vietos. Sutvarkoma gatvių aplinka, apželdinama, gatvių erdvės tampa patrauklios gyventojams.

 • Parkavimas

  Teritorija patenka į geltonąją rinkliavos zoną, Linkmenų g. įrengta Kiss and ride stotelė.

„Naujasis Skansenas“ žurnalas

Statybų eiga 2023 05 mėn.

Papildoma informacija

attic_icon_grey.png

Statinio aprašymas

finishing_with_furnishing_icon_grey.png

Buto aprašymas
Viktorija Rinkevičienė
Pardavimų vadovė Vilniuje
Monika Matulytė
Pardavimų vadovė Vilniuje